Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Grubu | Modular BOX PC Universal |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Modüler kutu bilgisayar |
| Seri Uyumluluğu | IDisplay Modüler Ekran HMIDM |
| aksesuar / ayrı parça varış noktası | PC panel üzerinde HMIDM modular display |
| chipset türü | Intel QM87 |
| yazılım paketi | Node-RED and system nodes restore IIoT Wiring Operating System Restore McAfee white listing installer Siber güvenlik license not included EcoStruxture secure connect advisor Yıllık abonelik Siber güvenlik license not included EcoStruxure Operator Terminal Expert run time HMI license not included EcoStruxure machine SCADA expert run time HMI/SCADA on configured offer only EcoStruxure augmented operator advisor Sunucu augmented operator license not included |
| Montaj Konumu | Duvar montajı Kitap montajı Yassı montaj |
| bellek açıklaması | 4 GB RAM DDR3 dahili (not expandable) 512 kB MRAM dahili |
| serbest slotlar | 2 Internal SATA HDD/SSD with slide-in HMIYMADSDD1 to mount hot swap RAID with Intel Rapid Storage Technology 1 CFast 1 mSATA |
| genişleme için mevcut yuva sayısı | 2 slot(lar) için mini PCIe 1 slot(lar) için PCI 1 slot(lar) için PCI express 4x |
| ekran çözünürlüğü | 3200 x 2000 pixels 60 Hz'de |
| watchdog zamanlayıcısı | 1…255 ms |
| elektrikli bağlantı | Vida konnektörü, connector type: pin, 1 yol, circuit application: ground - location: alt Konnektör, connector type: SMA, 3 yol - location: üst |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC güç besleme 100...240 V AC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 18…36 V |
| kontrol tipi | AÇIK/KAPALI düğmesi |
| temel tip | Evrensel |
| slotların sayısı | 1 slot(s) for PCI 2 slot(s) for mini PCI Express full-size 1 slot(s) for PCI express 1x |
| soğutma tipi | Fansız Fan required to mount PCI/PCIe cards above 3 W |
| Kalkış akımı | 8,9 A |
| Genişlik | 254 mm |
| Yükseklik | 207 mm |
| Ürün Ağırlığı | 3,9 kg |
| standartlar | Sınıf A grup 1 EN 55011 EN 61000-6-4 EN 61131-2 FCC kısım 15 UL 61010 |
| kalite etiketleri | CE |
| direktifler | 2006/95/EC - alçak gerilim yönergesi 2004/108/EC - elektromanyetik uyumluluk |
| ürün sertifikaları | CE CULus CULus CSA 22-2 No 142 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 ANSI/ISA 12-12-01 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 CSA 22-2 No 213 ATEX CCC RCM EAC IEC Ex tehlikeli yerler 3GD bölgesi 2/22 |
| çalışma yüksekliği | 2000 m 'e uygunIEC 60664-1 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…55 °C (varsayılan olarak) 'e uygunEN/IEC 60068-2-2 0…50 °C Yassı montaj 0…45 °C üzerinde PCI/PCIe HMIDM modular display with HDD 0…40 °C Yassı montaj üzerinde HDD 0…40 °C Yassı montaj üzerinde mini PCIe 0…40 °C Yassı montaj üzerinde PCI/PCIe 0…45 °C 'e uygun2 üzerinde mini PCIe HMIDM modular display |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 10,3 cm |
| Package 1 Width | 20,7 cm |
| Package 1 Length | 25,4 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 4,0 kg |
| Unit Type of Package 2 | CAR |
| Number of Units in Package 2 | 1 |
| Package 2 Height | 45,0 cm |
| Package 2 Width | 24,5 cm |
| Package 2 Length | 43,0 cm |
| Package 2 Weight | 6,0 kg |
| Unit Type of Package 3 | P12 |
| Number of Units in Package 3 | 4 |
| Package 3 Height | 62,0 cm |
| Package 3 Width | 80,0 cm |
| Package 3 Length | 120,0 cm |
| Package 3 Weight | 24,0 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |