Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon TM3 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Dijital çıkış modülü |
| Seri Uyumluluğu | Modicon M241 Modicon M251 Modicon M221 Modicon M262 |
| Cihaz Uygulaması | Endüstriyel uygulama |
| Dijital çıkış sayısı | 16 transistör |
| Dijital çıkış lojiği | Pozitif lojik (kaynak) |
| Dijital çıkış gerilimi | 24 V DC için transistör |
| Dijital çıkış akımı | 500 mA transistör çıkışı |
| çıkışta yanıt süresi | 450 µs maximum (turn on) 450 µs maximum (turn off) |
| Maximum leakage current | 0,1 mA |
| Maksimum gerilim düşüşü | <0,4 V |
| Maximum tungsten load | <3 W için transistör |
| güvenlik güvenilirlik verisi | MTBF = 57 years 40 °C |
| güç besleme tipi | Electronic powered by internal bus |
| tipik akım tüketimi | 5 mA -de 5 V DC 0 mA -de 24 V DC 20 mA -de 5 V DC 10 mA -de 24 V DC |
| elektrikli bağlantı | 10 x 1,5 mm² çıkarılabilir vidalı terminal bloğu with aralık 3,81 mm adjustment çıkışlar için |
| Aygıtlar arasında maksimum kablo mesafesi | Ekransız kablo: <30 m için transistör çıkışı |
| kanallar ve veriyolu arasındaki yalıtım | 500 V AC |
| yerel sinyalleme | Kanal başına 1 LED (yeşil) for çıkış durumu |
| muhafaza rengi | Gri |
| AWG göstergesi | 0,14…1,5 mm² / AWG 26...AWG 16 with katı cable |
| montaj desteği | Silindir şapka tipi TH35-15 ray 'e uygunIEC 60715 Silindir şapka tipi TH35-7.5 ray 'e uygunIEC 60715 sabitleme kitli plaka veya panel |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 27,4 mm |
| Derinlik | 84,6 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,11 kg |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| koruyucu bakım | Hiçbiri |
| İşaretleme | CE |
| ürün sertifikaları | CE CULus UKCA RCM EAC CULus HazLoc |
| standartlar | IEC 61131-2 |
| Çalışma için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…35 °C (dikey kurulum) -10…55 °C (yatay kurulum) |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -25…70 °C |
| bağıl nem | 10…95 % çalışma için yoğuşmasız 10…95 % depolama için yoğuşmasız |
| çalışma yüksekliği | 0...2000 m |
| kirletme derecesi | 2 |
| titreşim direnci | 3,5 mm[Alan](f =[Alan]5…8,4 Hz) DIN rayı üzerine 3 gn[Alan](f =[Alan]8,4…150 Hz) DIN rayı üzerine 3,5 mm[Alan](f =[Alan]5…8,4 Hz) pano montajı üzerine 3 gn[Alan](f =[Alan]8,4…150 Hz) pano montajı üzerine |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 7,561 cm |
| Package 1 Width | 10,624 cm |
| Package 1 Length | 12,982 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 220,0 g |
| Unit Type of Package 2 | CAR |
| Number of Units in Package 2 | 42 |
| Package 2 Height | 29,4 cm |
| Package 2 Width | 40,0 cm |
| Package 2 Length | 56,8 cm |
| Package 2 Weight | 10,301 kg |
| Unit Type of Package 3 | P12 |
| Number of Units in Package 3 | 504 |
| Package 3 Height | 105 cm |
| Package 3 Width | 120 cm |
| Package 3 Length | 80 cm |
| Package 3 Weight | 131 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |