Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony XBT |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarları |
| aksesuar / ayrı parça tipi | Bağlantı kablosu |
| aksesuar / ayrı parça ürün | Modbus seri bağlantı |
| aksesuar / ayrı parça varış yeri | XBT terminali |
| Kablo Uzunluğu | 2,5 m |
| ürün uyumluluğu | XBTGK.... XBTGT.... XBTGTW... |
| Seri Uyumluluğu | Harmony HMI GTO Modicon Quantum otomasyon platformu |
| elektrikli bağlantı | 1 erkek konnektör SUB-D 25 1 dişi konnektör SUB-D 9 |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus |
| fiziksel arayüz | RS232 |
| Ürün Ağırlığı | 0,21 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2,5 cm |
| Package 1 Width | 17,5 cm |
| Package 1 Length | 17,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 205,0 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 50 |
| Package 2 Height | 30,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Package 2 Weight | 10,947 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |