Teknik Özellikler
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarları |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça tipi | Bağlantı kablosu |
| aksesuar / ayrı parça ürün | Cable for Profibus DP gateway |
| ürün uyumluluğu | LA9P307 |
| aksesuar / ayrı parça varış yeri | Profibus DP gateway |
| Seri Uyumluluğu | Altivar Altistart |
| Kablo Uzunluğu | 1 m |
| elektrikli bağlantı | 2 erkek konnektör RJ45 |
| Ürün Ağırlığı | 0,05 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2 cm |
| Package 1 Width | 15 cm |
| Package 1 Length | 17 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 58 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 7 |
| Package 2 Height | 30 cm |
| Package 2 Width | 30 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 1,601 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |