Teknik Özellikler
| range of product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iSSW |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Değiştirme anahtarı |
| Ürün Grubu | İSSW |
| Cihaz Uygulaması | Elektrik devre kontrolü |
| Kutup Tanımı | 1P |
| Kontak Tipi ve Düzenleme | 1 K/A |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 250 V AC 50/60 Hz |
| Standartlar | IEC 60669-1 IEC 60947-5-1 |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 20 A |
| kontrol tipi | Geçiş 3 positions |
| İşaretleme | 1 - 0 - 2 |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| 9 mm vida adımı | 2 |
| Yükseklik | 82 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 75 mm |
| renk | Beyaz |
| elektrik dayanıklılığı | AC-22: 30000 cycles cos Phi = 0.8 |
| bağlantılar - terminaller | Kademeli tünel terminal (aşağı doğru) 2 kablo(lar) 0,5…2,5 mm² esnek Kademeli tünel terminal (aşağı doğru) 2 kablo(lar) 0,5…2,5 mm² sert kablo uçsuz |
| tel sıyırma uzunluğu | 9 mm |
| sıkma torku | 1 N.m |
| IP koruma derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| tropik iklim | 2 |
| kirletme derecesi | 3 |
| bağıl nem | 95 % -de 55 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 7,500 cm |
| Package 1 Width | 1,900 cm |
| Package 1 Length | 9,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 45,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 12 |
| Package 2 Height | 10,000 cm |
| Package 2 Width | 8,000 cm |
| Package 2 Length | 23,000 cm |
| Package 2 Weight | 588,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 108 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 30,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 5,794 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |