Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Magelis XBTRT |
|---|---|
| ekran çözünürlüğü | 198 x 80 pixels |
| yazılım tipi | Yapılandırma yazılımı |
| yazılım gösterimi | Vijeo Designer Lite |
| işletim sistemi | Windows |
| Ekran Tipi | Ekstra parlak matris arkadan aydınlatmalı LCD |
| dokunmatik panel | Matrix |
| dokunmatik bölge | 11 x 5 cells |
| karakter yazı tipi | Latin Çince (basitleştirilmiş Çince) Kiril Katakana Yunanca |
| anahtarın sayısı | 12 |
| sabit anahtarların sayısı | 2 |
| özelleştirilebilir tuş sayısı | 10 |
| sayfaların sayısı | 256 alarm sayfası 200 uygulama sayfası |
| bellek tipi | Flash |
| bellek kapasitesi | 512 kB |
| entegre bağlantı tipi | Seri bağlantı: dişi RJ45, asenkron aktarim modu (RS232C/RS485)noktadan noktaya topoloji |
| gerçek zamanlı saat | PLC gerçek zamanlı saate erişim |
| Seri Uyumluluğu | Modicon M340 Modicon Premium Twido Modicon TSX Micro |
| ürün montajı | Sıva altı montaj |
| sabitleme modu | 4 yaylı klipsle (1,5 - 6 mm ince panel) |
| ekran malzemesi | Polyester |
| ön malzeme | PPT |
| tuş takımı malzemesi | Polyester |
| İşaretleme | CE |
| Yükseklik | 118 mm |
| Genişlik | 137 mm |
| Derinlik | 79 mm |
| kesim boyutları | 119,6 (+/- 0,5) x 105,2 (+/- 0,4) mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,55 kg |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Dokunmatik ve tuş takımlı küçük panel |
| ekran rengi | Yeşil |
| display capacity | Maksimum 33 karakterden oluşan 10 satır En az 5 karakterden oluşan 2 satır Grafik nesneleri (çubuk grafik, düğme, ışık...) |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 5 V DC |
| besleme | PLC'den (terminal portu) |
| karşıdan yüklenebilir protokoller | Üçüncü taraf protokoller Uni-TE Modbus |
| Standartlar | IEC 61131-2 CSA C22.2 No 14 IEC 60068-2-27 UL 508 IEC 60068-2-6 |
| Ürün Sertifikaları | UL 1604 ATEX zone 2/22 CSA Sınıf 1 Bölüm 2 UL Sınıf 1 Bölüm 2 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -20…60 °C |
| Bağıl Nem | 0…85 % yoğuşmasız |
| IP koruma derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (arka panel) IP65 'e uygunIEC 60529 (ön panel) |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X ön panel (iç mekan kullanımı) |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| titreşim direnci | +/- 3,5 mm (f= 2…8,45 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1 gn (f= 8,45…150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| elektromanyetik alanlara direnç | 10 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Garanti (ay olarak) | 18 |