Teknik Özellikler
| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün serisi | TeSys Deca |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1D |
| kontaktör uygulaması | Direnç yükü Motor kontrol |
| kullanım kategorisi | AC-1 AC-3 AC-3e |
| Kutup Tanımı | 3P |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | Güç devresi: <= 690 V AC 25...400 Hz |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 25 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3 for güç devresi 40 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-1 for güç devresi 25 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3e for güç devresi |
| [Uc] kontrol devresi gerilimi | 220 V AC 50/60 Hz |
| motor gücü kW | 11 kW at 380...400 V AC 50/60 Hz (AC-3) 15 kW at 500 V AC 50/60 Hz (AC-3) 15 kW at 660...690 V AC 50/60 Hz (AC-3) 5,5 kW at 220...230 V AC 50/60 Hz (AC-3) 11 kW at 415...440 V AC 50/60 Hz (AC-3) 5,5 kW at 400 V AC 50/60 Hz (AC-4) 11 kW at 380...400 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 15 kW at 500 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 15 kW at 660...690 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 5,5 kW at 220...230 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 11 kW at 415...440 V AC 50/60 Hz (AC-3e) |
| motor gücü hp | 5 hp at 200/208 V AC 50/60 Hz for 3 faz motors conforming to CSA 5 hp at 200/208 V AC 50/60 Hz for 3 faz motors conforming to UL 3 hp at 230...240 V AC 50/60 Hz for 1 faz motors conforming to CSA 3 hp at 230...240 V AC 50/60 Hz for 1 faz motors conforming to UL 15 hp at 460/480 V AC 50/60 Hz for 3 faz motors conforming to CSA 15 hp at 460/480 V AC 50/60 Hz for 3 faz motors conforming to UL 2 hp at 115 V AC 50/60 Hz for 1 faz motors conforming to CSA 2 hp at 115 V AC 50/60 Hz for 1 faz motors conforming to UL 20 hp at 575/600 V AC 50/60 Hz for 3 faz motors conforming to CSA 20 hp at 575/600 V AC 50/60 Hz for 3 faz motors conforming to UL 7,5 hp at 230...240 V AC 50/60 Hz for 3 faz motors conforming to CSA 7,5 hp at 230...240 V AC 50/60 Hz for 3 faz motors conforming to UL |
| uyumluluk kodu | LC1D |
| kutup kontak düzenleme | 3 NA |
| koruyucu kapak | Ile |
| [Ith] klasik açık hava termik akımı | 10 A (at 60 °C) for kontrol devresi 40 A (at 60 °C) for güç devresi |
| Irms nominal kapama kapasitesi | 140 A AC for kontrol devresi conforming to IEC 60947-5-1 450 A at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| nominal kesme kapasitesi | 450 kA at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| ilgili sigorta değeri | 10 A gG for kontrol devresi conforming to IEC 60947-5-1 40 A at <= 690 V coordination tip 2 for güç devresi 63 A at <= 690 V coordination tip 1 for güç devresi |
| ortalama empedans | 2 mOhm - Ith 40 A 50 Hz for güç devresi |
| kutup başına güç dağılımı | 3,2 W AC-1 1,25 W AC-3 1,25 W AC-3e |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | Kontrol devresi: 600 V CSA sertifikali Kontrol devresi: 600 V UL sertifikali Güç devresi: 600 V CSA sertifikali Güç devresi: 600 V UL sertifikali Kontrol devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 Güç devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| aşırı gerilim kategorisi | III |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947 |
| güvenlik güvenilirlik düzeyi | B10d = 1369863 cycles nominal yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 B10d = 20000000 cycles mekanik yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 |
| Mekanik dayanıklılık | 15 Mcycles |
| kontrol devresi tipi | AC -de 50/60 Hz |
| bobin teknolojisi | Yerleşik çift yönlü tepe sınırlayıcı diyot süpresör olmadan |
| kontrol devresi gerilim limitleri | 0,3...0,6 Uc (60 °C):düşme AC 50/60 Hz 0,8...1,1 Uc (60 °C):çalışma AC 50 Hz 0,85...1,1 Uc (60 °C):çalışma AC 60 Hz |
| VA cinsinden kalkış gücü | 70 VA cos phi 0,75 (at 20 °C) |
| VA cinsinden tutma güç tüketimi | 7 VA 50/60 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) |
| ısı dağılımı | 2…3 W at 50/60 Hz for kontrol devresi |
| çalışma süresi | 4...19 msn açma 12...22 msn kapama |
| Maksimum çalışma hızı | 3600 cyc/h at 60 °C |
| bağlantılar - terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…10 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 2,5…10 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 2,5…10 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 2,5…10 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…10 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…6 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu |
| sıkma torku | Kontrol devresi: 1,7 N.m - tornavidayla düz Ø 6 mm Kontrol devresi: 1,7 N.m - tornavidayla Philips No 2 Güç devresi: 2,5 N.m - tornavidayla düz Ø 6 mm Güç devresi: 2,5 N.m - tornavidayla Philips No 2 Kontrol devresi: 1,7 N.m - tornavidayla pozidriv No 2 Güç devresi: 2,5 N.m - tornavidayla pozidriv No 2 |
| yardımcı kontak düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| minimum anahtarlama gerilimi | 17 V for kontrol devresi |
| minimum anahtarlama akımı | 5 mA for kontrol devresi |
| yalıtım direnci | > 10 MOhm for kontrol devresi |
| çakışmama süresi | 1,5 ms NK ve NA kontakları arasında enerji kesmede 1,5 ms NK ve NA kontakları arasında enerjilemede |
| Montaj Desteği | Plaka Ray |
| standartlar | EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 14 IEC 60335-1 |
| Ürün Sertifikaları | UL DNV GL BV GOST LROS (Lloyds register of shipping) CCC RINA CSA UKCA |
| IP koruma derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 IP2X 'e uygunVDE 0106 |
| iklimsel dayanım | 'e uygunIACS E10 nemli sıcağa maruz kalma 'e uygunIEC 60947-1 Annex Q category D nemli sıcağa maruz kalma |
| cihazın çevresindeki izin verilebilir ortam hava sıcaklığı | -5…60 °C -40…70 °C Uc'de |
| çalışma yüksekliği | 3000 m olmadan |
| yangına dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| alev geciktirici | V1 'e uygunUL 94 |
| mekanik dayanıklılık | Şoklar kontaktör kapalı (11 msn için 15 Gn) Şoklar kontaktör açık (11 msn için 8 Gn) Titreşimler kontaktör açık (2 Gn, 5...300 Hz) Titreşimler kontaktör kapalı (4 Gn, 5...300 Hz) |
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 92 mm |
| Ürün Ağırlığı | 3,7 kg |
| Set başına Miktar | 10'lu set |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 15,000 cm |
| Package 1 Width | 30,000 cm |
| Package 1 Length | 40,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 388,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 24 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 9,572 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |