Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony XB5 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Kafa |
| ürün varış yeri | Acil durdurma butonu |
| Ürün Grubu | ZB5 |
| şev malzemesi | Plastik |
| başlık tipi | Standard |
| montaj çapı | 22 mm |
| bölünemez miktar başına satış | 1 |
| sinyalleme birimi başlığı biçimi | Yuvarlak |
| operatörün tipi | mekanik mandallama |
| sıfırlama | Döndürülerek serbest bırakılan |
| operatör profili | Kırmızı mantar Ø 40 mm, işaretsiz |
| CAD genel genişliği | 30 mm |
| CAD genel yüksekliği | 30 mm |
| CAD genel derinliği | 57 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,044 kg |
| Mekanik dayanıklılık | 300000 cycles |
| istasyon adı | XALD 1 kesim XALK 1 kesim |
| elektrik yapısı kodu | C7 için <4 kontaklar kullanilarak Tek bloklarön montaj C8 için <4 kontaklar kullanilarak tek ve çift bloklarön montaj C11 için <3 kontaklar kullanilarak Tek bloklarön montaj C15 için <1 kontaklar kullanilarak Tek bloklarön montaj SF1 için <3 kontaklar kullanilarak Tek bloklarön montaj SR1 için <3 kontaklar kullanilarak Tek bloklararka montaj C10 için <4 kontaklar kullanilarak tek ve çift bloklarön montaj |
| uyumluluk kodu | ZB5 |
| koruyucu bakım | TH |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…70 °C |
| aşırı gerilim kategorisi | Class II conforming to IEC 60536 |
| IP koruma derecesi | IP66 'e uygunIEC 60529 IP67 IP69 IP69K |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 13 NEMA 4X |
| yüksek basınçlı rondelaya direnç | 7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m |
| IK koruma derecesi | IK03 conforming to IEC 50102 |
| Standartlar | JIS C8201-5-1 UL 508 GB 14048.5 IEC 60947-5-5 IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 IEC 60364-5-53 IEC 60947-5-4 IEC 60947-1 JIS C8201-1 |
| Ürün Sertifikaları | CSA BV UL listeli LROS (Lloyds register of shipping) DNV GL |
| titreşim direnci | 5 gn (f= 2…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| darbe dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 8,8 cm |
| Package 1 Width | 3,4 cm |
| Package 1 Length | 5,4 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 41,0 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |