Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony XB7 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Işıklı buton |
| Ürün Grubu | XB7 |
| montaj çapı | 22 mm |
| bölünemez miktar başına satış | 10 |
| ışık kaynağı | Akkor (ampul dahil değil) |
| cihaz sunumu | Monolitik ürün |
| Yükseklik | 29 mm |
| Genişlik | 29 mm |
| Derinlik | 57,5 mm |
| terminallerin açıklaması ISO n°1 | (13-14)NO |
| Ürün Ağırlığı | 0,022 kg |
| cihaz montajı | Sabitleme deliği - çap: 22,5 mm 22,3 +0,4/0 'e uygunEN/IEC 60947-1 |
| sabitleme merkezi | >= 30 x 40 mm (destek paneli) metal 1…6 mm >= 30 x 40 mm (destek paneli) plastik 2…6 mm |
| sabitleme modu | Sabitleme somunu baş altı: 2…2,4 N.m |
| sinyalleme birimi başlığı biçimi | Yuvarlak |
| operatörün tipi | yaylı kurma |
| operatör profili | Renksiz çıkık, işaretsiz |
| Kontak Tipi ve Düzenleme | 1 NA |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| pozitif açıklık | Olmadan |
| Mekanik dayanıklılık | 300000 cycles |
| bağlantılar - terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunEN/IEC 60947-1 Vida kelepçesi terminalleri, 1 x 0,34...2 x 2,5 mm² kablo uçsuz 'e uygunEN/IEC 60947-1 |
| sıkma torku | 0,8…1,2 N.m 'e uygunEN 60947-1 |
| vida başının şekli | Çapraz ile uyumludur JIS No 1 tornavida Çapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida |
| kisa devre korumasi | 4 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 250 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunEN/IEC 60947-1 |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 4 kV 'e uygunEN/IEC 60947-1 |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 0,1 A -de 250 V, DC-13, R300 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 0,22 A -de 125 V, DC-13, R300 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 0,3 A -de 240 V, AC-14, D300 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 0,6 A -de 120 V, AC-14, D300 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 |
| elektrik dayanıklılığı | 1000000 cycles, DC-13, 0,3 A -de 24 V, çalisma hizi <216000 cyc/mn, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 0,03 A -de 230 V, çalisma hizi <216000 cyc/mn, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 0,09 A -de 240 V, çalisma hizi <108000 cyc/mn, yük faktörü: 0,5 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 ek C |
| elektrik güvenilirliği IEC 60947-5-4 | Λ <= 10exp(-6) -de 17 V ve 5 mA 'e uygunEN/IEC 60947-5-4 |
| sinyalleme tipi | Sabit |
| ampul tabanı | BA 9s |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 230 V AC |
| besleme gerilimi limitleri | 195…264 V AC |
| uyumluluk kodu | XB7 |
| koruyucu bakım | TH |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| elektrik çarpmasına karşı koruma sınıfı | Sınıf II conforming to IEC 61140 |
| IP koruma derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (arka yüz) IP65 'e uygunIEC 60529 (ön yüz) |
| Standartlar | EN/IEC 60947-5-1 UL 508 JIS C8201-5-1 EN/IEC 60947-1 CSA C22.2 No 14 JIS C8201-1 |
| titreşim direnci | 5 gn (f= 2…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| darbe dayanımı | 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| elektromanyetik emisyon | Sınıf B 'e uygunEN 55011 |
| Garanti (ay olarak) | 18 |