Teknik Özellikler
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Dv/dt filtresi |
|---|---|
| Seri Uyumluluğu | Easy Altivar 610 Altivar Process ATV900 Altivar Process ATV600 |
| ürüne özel uygulama | Çıkış filtresi |
| [In] nominal akım | 305 A |
| ürün uyumluluğu | ATV630 hız kontrol cihazı duvara monte - 110 kW, 380...480 V ATV630 hız kontrol cihazı duvara monte - 132 kW, 380...480 V ATV630 hız kontrol cihazı duvara monte - 160 kW, 380...480 V ATV630 hız kontrol cihazı duvara monte - 55 kW, 200...240 V ATV630 hız kontrol cihazı duvara monte - 75 kW, 200...240 V ATV610 hız kontrol cihazı - 110 kW, 380...415 V ATV610 hız kontrol cihazı - 132 kW, 380...415 V ATV610 hız kontrol cihazı - 160 kW, 380...415 V ATV930 hız kontrol cihazı duvara monte - 110 kW, 380...480 V ATV930 hız kontrol cihazı duvara monte - 132 kW, 380...480 V ATV930 hız kontrol cihazı duvara monte - 160 kW, 380...480 V ATV930 hız kontrol cihazı duvara monte - 55 kW, 200...240 V ATV930 hız kontrol cihazı duvara monte - 75 kW, 200...240 V |
| nedded quantity | 1 |
| elektrikli bağlantı | Bakır çubuk M10, baglanti kapasitesi: 300 mm² / 500 kcmil |
| Maksimum bağlı aygıt sayısı | 500 m ekransız kablo 300 m ekranlı kablo |
| dv/dt | 6000 V/µs maks -de 200...240 V 6000 V/µs maks -de 380...480 V |
| termal kayıplar | 287 W -de 4 kHz |
| maximum drive output frequency | 100 Hz |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -10…50 °C (akım değer kaybı olmadan) 50…60 °C (°C başına % 1,5 akım düşüşüyle) |
| çalışma yüksekliği | 0...1000 m akım değer kaybı olmadan 1000...4000 m 100 m başına % 1 akım düşüşüyle |
| Genişlik | 420 mm |
| Yükseklik | 360 mm |
| Derinlik | 270 mm |
| Ürün Ağırlığı | 40 kg |
| IP koruma derecesi | IP00 |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 43,500 cm |
| Package 1 Width | 45,000 cm |
| Package 1 Length | 79,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 53,000 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |