Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony Elektromekanik Röleler |
|---|---|
| seri adı | RUM series |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Takılabilir röle |
| röle tipi | Universal relay |
| Kontak Tipi ve Düzenleme | 3 K/A |
| durum LED'i | Ile |
| Kontrol tipi | Kilitlenebilir test butonu |
| kontrol devresi gerilimi | 24 V DC |
| [Ithe] klasik muhafazalı termik akım | 10 A -de -40…55 °C |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 4 kV (1,2/50 µs) |
| minimum anahtarlama kapasitesi | 170 mW -de 10 mA, 17 V |
| elektrik dayanıklılığı | 100000 cycles için dirençli yük |
| çalışma süresi | 20 ms nominal gerilimde |
| nominal çalışma gerilimi limitleri | 19.2...26.4 V DC |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 250 V 'e uygunIEC 300 V 'e uygunCSA 300 V 'e uygunUL |
| sıfırlama süresi | 20 ms nominal gerilimde |
| maksimum anahtarlama gerilimi | 250 V 'e uygunIEC |
| düşme gerilimi eşiği | >= 0,1 Uc DC |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 10 A -de 277 V AC 'e uygunUL 10 A -de 30 V DC 'e uygunUL 10 A -de 277 V AC (same polarity) 'e uygunCSA 10 A -de 30 V DC 'e uygunCSA 5 A -de 250 V AC (NK) 'e uygunIEC 5 A -de 28 V DC (NK) 'e uygunIEC 10 A -de 250 V AC (NA) 'e uygunIEC 10 A -de 28 V DC (NA) 'e uygunIEC |
| ortalama direnç | 470 Ohm -de 20 °C +/- 15 % |
| maksimum anahtarlama kapasitesi | 2500 VA/280 W |
| Mekanik dayanıklılık | 5000000 cycles |
| güvenlik güvenilirlik verisi | B10d = 100000 |
| çalışma hızı | <= 18000 döngü/saat yüksüz <= 1200 döngü/saat düşük yük |
| kullanım katsayısı | 20 % |
| uyumluluk kodu | RUM |
| dielektrik gücü | 1500 V AC kontaklar arasındaile mikro bağlantı kesme yalıtım 2500 V AC bobin ve kontak arasındaile sağlamlaştırılmış yalıtım 2000 V AC kutuplar arasındaile temel yalıtım |
| koruma kategorisi | RT I |
| kirletme derecesi | 2 |
| Çalışma konumu | Herhangi bir konum |
| test seviyeleri | Seviye A group mounting |
| cihaz sunumu | Açılı |
| kontak malzemesi | AgNi |
| pim biçimi | Silindir |
| Ürün Ağırlığı | 0,086 kg |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40…55 °C |
| IP koruma derecesi | IP40 |
| Standartlar | IEC 61810-1 CSA C22.2 No 14 UL 508 |
| Ürün Sertifikaları | EAC UL CSA |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| titreşim direnci | 3 gn, genlik = +/- 1 mm[Alan](f =[Alan]10…150 Hz)çalışan 5 döngü 4 gn, genlik = +/- 1 mm[Alan](f =[Alan]10…150 Hz)çalışmayan 5 döngü |
| darbe dayanımı | 10 gn (süre = 11 ms) için çalışma sırasında 'e uygunIEC 60068-2-27 10 gn (süre = 11 ms) için çalışmıyor 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3,400 cm |
| Package 1 Width | 3,500 cm |
| Package 1 Length | 6,800 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 96,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 4,200 cm |
| Package 2 Width | 14,800 cm |
| Package 2 Length | 19,800 cm |
| Package 2 Weight | 1,024 kg |
| Unit Type of Package 3 | S02 |
| Number of Units in Package 3 | 60 |
| Package 3 Height | 15,000 cm |
| Package 3 Width | 30,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 6,638 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |