Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Endüstriyel omurga PC |
| Ürün Grubu | Omurga PC 4U Performance |
| Seri Uyumluluğu | IDisplay |
| işlemci adı | Intel Xeon quad-core 1225 3,1 GHz L3 önbellek 8 MB |
| Storage slots | 1 dahili yuva (SATA3) 4 sistem çalışırken değiştirilebilen tepsiler (SATA2) |
| veri depolama ekipmanı | 500 GB in front tray 2 x enterprise RAID hard disk - sistem çalışırken değiştirilebilir |
| bellek açıklaması | 32 GB'ye kadar RAM DDR3 dahili 4 slot(lar) 8 GB ECC RAM dahili 2 slot(lar) (varsayılan olarak) |
| slotların sayısı | 3 PCI 4 PCI express 16x |
| sürücü tipi | DVD-RW |
| video kontrol cihazı türü | Intel HD Graphics 2500 |
| ekran çözünürlüğü | 2048 x 1536 piksel |
| watchdog zamanlayıcısı | 1…255 ms |
| soğutma tipi | 2 hız kontrollü fanlar |
| entegre bağlantı tipi | 1 VGA 1 DVI video portu 2 USB 3.0 port 1 COM1 seri bağlantı - erkek SUB-D 9 - RS232 1 ses mikro girişi 1 ses hattı çıkışı 4 USB 2.0 portu 4 COM1 seri bağlantı (opsiyonel) - erkek SUB-D 9 2 Ethernet - RJ45 (hiz: 10/100/1000 Mbit/s) |
| anahtar uygulaması | Gövde açık |
| işletim sistemi | Windows Server 2012 R2 |
| yazılım paketi | Vijeo Designer çalışma süresi demosu run time demo license not included EcoStruxure Operator Terminal Expert run time demo license not included |
| ana kart tipi | ATX |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 100...240 V AC güç besleme yedekli |
| güç besleme tipi | Yedekli |
| güç tüketimi | 500 W |
| Montaj Desteği | 19 |
| Derinlik | 601,4 mm |
| Yükseklik | 172,7 mm |
| Genişlik | 482 mm |
| Ürün Ağırlığı | 24,2 kg |
| ürün sertifikaları | CCC EAC CULus |
| standartlar | CSA 22-2 No 60950-1-07 EN 55011: sınıf A grup 1 TR 60950-1 EN 61000-6-2 EN 61000-6-4 FCC kısım 15 UL 60950-1 |
| kalite etiketleri | CE |
| direktifler | 2004/108/EC - elektromanyetik uyumluluk 2006/95/EC - alçak gerilim yönergesi |
| IP koruma derecesi | IP40 conforming to IEC 60529 |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C 'e uygunIEC 60068-2-2 |
| bağıl nem | 10…85 % yoğuşmasız 'e uygunIEC 60068-2-78 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…40 °C 'e uygunIEC 60068-2-2 |
| titreşim direnci | 0,002 g²/Hz[Alan](f =[Alan]5…500 Hz) çalışma 'e uygunIEC 60068-2-64 2 gn[Alan](f =[Alan]5…500 Hz) çalışmıyor 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| darbe dayanımı | 10 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 17,7 cm |
| Package 1 Width | 48,2 cm |
| Package 1 Length | 60,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 24,2 kg |
| Unit Type of Package 2 | CAR |
| Number of Units in Package 2 | 1 |
| Package 2 Height | 32,5 cm |
| Package 2 Width | 57,5 cm |
| Package 2 Length | 77,0 cm |
| Package 2 Weight | 25,0 kg |
| Unit Type of Package 3 | P12 |
| Number of Units in Package 3 | 5 |
| Package 3 Height | 100,0 cm |
| Package 3 Width | 80,0 cm |
| Package 3 Length | 120,0 cm |
| Package 3 Weight | 130,32 kg |