Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Düz ekran |
| yatay x dikey görüş açısı | 150 x 150° |
| kontrast oranı | 500:1 |
| Açtırma birimi türü | 4096 x 4096 |
| ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 pixels full HD |
| ekran tipi | LED Renkli TFT LCD |
| lüminans | 300 cd/m² |
| dokunmatik panel | Multi-touch projected capactive technology (PCT) |
| kullanılabilir işlev | Ekranda su ile çalıştır |
| ürün uyumluluğu | Modüler Kutu Bilgisayar |
| Ekran Boyutu | 21,5 inç |
| en boy oranı | 16:9 |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC güç besleme 100...240 V AC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 18…36 V |
| ekran rengi | 16777216 renk |
| piksel çözünürlüğü | 1024 x 1024 |
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | Durum LED'i |
| Kalkış akımı | 8,9 A |
| cihaz montajı | Sıva altı |
| Genişlik | 558,4 mm |
| Yükseklik | 349,8 mm |
| Ürün Ağırlığı | 6,6 kg |
| standartlar | UL 60950 CSA C22.2 No 60950 |
| kirletme derecesi | 2 |
| ürün sertifikaları | CCC C-Tick EAC |
| çalışma yüksekliği | 2000 m |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…55 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2,8 cm |
| Package 1 Width | 35,0 cm |
| Package 1 Length | 55,8 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 6,6 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |