Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony STO ve STU |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Dokunmatik panel ekranı |
| işlemci adı | CPU RISC |
| Ekran Boyutu | 3,4 inç |
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı monokrom STN LCD |
| arka plan rengi | Green, orange and red |
| ekran çözünürlüğü | 200 x 80 pixels |
| dokunmatik panel | Analog |
| arka aydınlatma ömrü | 10000 saatile kırmızı 50000 saatile turuncu 50000 saatile Yeşil |
| parlaklık | 8 seviye |
| kontrast | Dokunmatik panel üzerinden 16 düzey |
| karakter yazı tipi | Çince (basitleştirilmiş Çince) Korece Tayvanca (geleneksel Çince) Japonca (ANK, Kanji) ASCII |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC +/- %20 |
| Kalkış akımı | 30 A |
| yerel sinyalleme | 1 LED (yeşil) for normal çalışma |
| güç tüketimi | 5 W |
| sayfaların sayısı | Dahili bellek kapasitesi ile sınırlı |
| işlemci frekansı | 333 MHz |
| port Ethernet | 10/100BASE-TX |
| bellek açıklaması | Uygulama belleği 16 MB Veriyi yedekleme 128 kB |
| entegre bağlantı tipi | 1 USB 2.0 tip mini B 1 USB 2.0 tip A güç besleme - çıkarılabilir vidalı terminal bloğu 1 Ethernet TCP/IP - 1 RJ45 |
| besleme | Harici kaynak |
| gerçek zamanlı saat | PLC gerçek zamanlı saate erişim |
| karşıdan yüklenebilir protokoller | XWAY TCP/IP Modbus TCP/IP Üçüncü taraf protokoller |
| sabitleme modu | 2 yaylı klipsle, montaj yeri 1,6...5 mm ince panel |
| muhafaza malzemesi | PPT |
| İşaretleme | CE |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 3 ms |
| Standartlar | FCC Sınıf A UL 1604 UL 508 IEC 61000-6-2 EN 61131-2 |
| Ürün Sertifikaları | UL Sınıf 1 Bölüm 2 T5 C-Tick CE UL Sınıf 1 Bölüm 2 T4A cULus |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -20…60 °C |
| bağıl nem | 0…90 % yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | <= 2000 m |
| IP koruma derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (arka panel) IP65 'e uygunIEC 60529 (ön panel) |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X ön panel (iç mekan kullanımı) |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| titreşim direnci | +/- 3,5 mm[Alan](f =[Alan]5…9 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 1 gn[Alan](f =[Alan]9…150 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| elektromanyetik uyumluluk | Yayılımlı elektromanyetik alanlara karşı direnç - test level: 10 V/m conforming to IEC 61000-4-3 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 8,5 cm |
| Package 1 Width | 9,0 cm |
| Package 1 Length | 18,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 381,0 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |