Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Çoklu dokunmatik ekran |
| işlemci adı | Intel Core i3 4010U 1,7 GHz |
| serbest slotlar | 1 Internal SATA HDD/SSD |
| Ekran Boyutu | 18,5 inç |
| ekran rengi | 16777216 renk |
| lüminans | 300 cd/m² |
| piksel çözünürlüğü | 4096 x 4096 |
| yazılım paketi | EcoStruxture secure connect advisor Yıllık abonelik Siber güvenlik license not included EcoStruxure Operator Terminal Expert run time HMI license not included EcoStruxure machine SCADA expert run time HMI/SCADA on configured offer only EcoStruxure augmented operator advisor Sunucu augmented operator license not included Vijeo Citect DVD SCADA license not included |
| noktaların sayısı | 5 |
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| en boy oranı | 16:9 |
| Ekran Tipi | Renkli TFT LCD LED |
| ekran çözünürlüğü | 1366 x 768 pixel WXGA |
| arka aydınlatma ömrü | 50000 saat |
| yatay x dikey görüş açısı | 160 x 170° |
| dokunmatik panel | Multi-touch projected capactive technology (PCT) |
| bellek tipi | 8 GB RAM DDR3 dahili |
| soğutmanın tipi | Fansız Pasif |
| watchdog zamanlayıcısı | 1…255 ms |
| entegre bağlantı tipi | 1 RS232 - M12 erkek (hiz: <= 115,2 kbit/sn) 1 USB 2.0 tip A - M12 dişi (hiz: 1.5/12/480 Mbit/s) 2 Ethernet portu - M12 dişi (hiz: 10/100/1000 Mbit/s) |
| slotların sayısı | 1 mini PCI Express full-size |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC +/- %20 güç besleme |
| güç tüketimi | 28…60 W |
| mekanik dayanıklılık | Hardness anti-scratch 7H |
| yerel sinyalleme | Buzzer LED (yeşil) for on LED (turuncu) for beklemede |
| kullanılabilir işlev | Ekranda su ile çalıştır |
| Genişlik | 488 mm |
| Yükseklik | 309 mm |
| Derinlik | 65 mm |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| temel tip | Performans |
| IP koruma derecesi | IP65 all sides: |
| ürün sertifikaları | CE C-Tick AS/NZS CCC EAC RCM |
| standartlar | CISPR 11 CSA C22.2 No 60950 FCC Kısım 15 Sınıf A IEC 60950 IEC 61000-6-2 IEC 61000-6-4 UL 60950 |
| direktifler | 2006/95/EC - alçak gerilim yönergesi 2004/108/EC - elektromanyetik uyumluluk |
| kirletme derecesi | 2 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…55 °C SSD 0…45 °C HDD |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| bağıl nem | 10…95 % yoğuşmasız |
| çalışma yüksekliği | 2000 m |
| titreşim direnci | 1 gn[Alan](f =[Alan]5…500 Hz) HDD 2 gn[Alan](f =[Alan]5…500 Hz) SSD |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 55,0 cm |
| Package 1 Width | 17,6 cm |
| Package 1 Length | 70,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 7,0 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |