Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony GTU |
|---|---|
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Gelişmiş dokunmatik panel |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 12...24 V DC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 10,8…28,8 V |
| W cinsinden güç tüketimi | 6,5 W |
| Kalkış akımı | 30 A |
| Açtırma birimi türü | 1024 x 1024 |
| piksel çözünürlüğü | 800 x 480 |
| Ekran Boyutu | 7 inç |
| en boy oranı | 4:3 |
| ekran tipi | Renkli TFT LCD |
| ekran çözünürlüğü | 800 x 480 piksel WVGA |
| ekran rengi | 262144 renk |
| arka aydınlatma ömrü | 50000 saat |
| dokunmatik panel | Tekli dokunmatik analog dirençli |
| soğutma tipi | Doğal konveksiyon |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan kurulumu |
| kesim boyutları | 190 (+ 1/- 0) x 135 (+ 1/- 0) mm |
| Genişlik | 203,6 mm |
| Yükseklik | 148,6 mm |
| Derinlik | 67 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,2 kg |
| IP koruma derecesi | Ön panel: IP66 Ön panel: IP67 |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X ön panel |
| standartlar | UL 508 ANSI/ISA 12-12-01 Sınıf I bölüm 2 CSA C22.2 No 213 CSA C22.2 No 142 IEC 61132-2 |
| ürün sertifikaları | CULus RCM CE KC UKCA UKEX |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…60 °C 'e uygunIEC 61131-2 |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| bağıl nem | 10…90 % yoğuşmasız |
| çalışma yüksekliği | 2000 m |
| titreşim direnci | 3,5 mm sabit genlik[Alan](f =[Alan]5…9 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 9,8 m/s²[Alan](f =[Alan]9…150 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 |
| darbe dayanımı | 147 m/s² 'e uygunIEC 61131-2 |
| elektromanyetik uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 14,000 cm |
| Package 1 Width | 21,500 cm |
| Package 1 Length | 26,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 1,547 kg |
| Unit Type of Package 2 | S04 |
| Number of Units in Package 2 | 4 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 40,000 cm |
| Package 2 Length | 60,000 cm |
| Package 2 Weight | 7,338 kg |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 16 |
| Package 3 Height | 75,000 cm |
| Package 3 Width | 60,000 cm |
| Package 3 Length | 80,000 cm |
| Package 3 Weight | 39,352 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |