Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony GTU |
|---|---|
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Düz ekran |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 12...24 V DC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 10,8…28,8 V |
| W cinsinden güç tüketimi | 23 W |
| Kalkış akımı | 30 A |
| entegre bağlantı tipi | USB 2.0 tip A USB 2.0 tip mini B |
| haberleşme port protokolü | WLAN -de 2,4 GHz |
| bant genişliği | 20 MHz |
| çalışma modu | Altyapı |
| iletim hızı | <= 11 Mbit/s 'e uygunIEEE 802.11b <= 54 Mbit/s 'e uygunIEEE 802.11g <= 72.2 Mbit/s 'e uygunIEEE 802.11n |
| maksimum algılama mesafesi | 30 m depending on surrounding environment |
| Açtırma birimi türü | 1024 x 1024 |
| Ekran Boyutu | 12,1 inç |
| en boy oranı | 4:3 |
| ekran tipi | Renkli TFT LCD |
| ekran çözünürlüğü | 1024 x 768 pixels XGA |
| ekran rengi | 16 milyon renk |
| arka aydınlatma ömrü | 50000 saat |
| dokunmatik panel | Çoklu dokunmatik analog dirençli |
| erişim yöntemi | Client mode: 1…11, North America Client mode: 1…13, Japonya Client mode: 1…13, Europe Client mode: 1…13, Kore Client mode: 1…13, Çin Client mode: 1…11, Tayvan Access point mode: 1…11 |
| şifreleme protokolü | WEP 128 AES (Advanced Encryption Standard) TKIP |
| lisansın tipi | 10 müşteri |
| kullanılabilir işlev | Parlaklık sensörü |
| soğutma tipi | Doğal konveksiyon |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan kurulumu |
| kesim boyutları | 301,5 (+ 1/- 0) x 227,5 (+ 1/- 0) mm |
| Genişlik | 315 mm |
| Yükseklik | 241 mm |
| Derinlik | 67 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,9 kg |
| IP koruma derecesi | Ön panel: IP66 Ön panel: IP67 |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X ön panel |
| standartlar | UL 508 ANSI/ISA 12-12-01 Sınıf I bölüm 2 CSA C22.2 No 213 CSA C22.2 No 142 IEC 61132-2 |
| ürün sertifikaları | CE CULus KC RCM UKCA UKEX |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…60 °C 'e uygunIEC 61131-2 |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| bağıl nem | 10…90 % yoğuşmasız |
| çalışma yüksekliği | 2000 m |
| titreşim direnci | 3,5 mm sabit genlik[Alan](f =[Alan]5…9 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 9,8 m/s²[Alan](f =[Alan]9…150 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 |
| darbe dayanımı | 147 m/s² 'e uygunIEC 61131-2 |
| elektromanyetik uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 19,500 cm |
| Package 1 Width | 33,500 cm |
| Package 1 Length | 43,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 4,640 kg |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 2 |
| Package 2 Height | 35,500 cm |
| Package 2 Width | 42,000 cm |
| Package 2 Length | 46,000 cm |
| Package 2 Weight | 10,270 kg |
| Unit Type of Package 3 | P12 |
| Number of Units in Package 3 | 20 |
| Package 3 Height | 140,000 cm |
| Package 3 Width | 80,000 cm |
| Package 3 Length | 120,000 cm |
| Package 3 Weight | 108,000 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |