Teknik Özellikler
| Ürün serisi | EcoStruxure operatör terminali Uzmanı |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Lisans |
| biçim | Kağıt |
| yazılım tipi | Eklenti |
| lisansın tipi | Node locked license |
| Model | Çalışma zamanı |
| yazılım versiyonu | V3.5 |
| Operating system requirement | Windows 10 64 bit |
| sistem gereksinimleri | 8 GB RAM 30 GB hard-drive space |
| Kullanıcı Dili | İngilizce İtalyanca Çince İspanyolca Fransızca Almanca Portekizce Korece |
| License category | Perpetual |
| haberleşme port protokolü | CANopen slave Couzet Automation millenium 3 FBD Emerson Industrial Automation Modbus SIO master Emerson Industrial Automation Modbus TCP master Control Techniques Modbus SIO master Control Techniques Modbus TCP master Emerson Process Management ROC Plus Ethernet Emerson Process Management ROC SIO HTTP IPsec Mitsubishi A series Ethernet Mitsubishi FX series CPU direct Mitsubishi FX series Ethernet Mitsubishi iQ-R/F series Ethernet SLMP client Mitsubishi Q series CPU direct Mitsubishi Q series QnU CPU Ethernet Mitsubishi Q/QnA series serial Modbus Organization Modbus SIO ASCII master Modbus Organization Modbus SIO master Modbus Organization Modbus SIO slave Modbus Organization Modbus TCP master Modbus Organization Modbus TCP slave Omron CS/CJ/CP series host link Omron CS/CJ/CP/NX series Ethernet Omron CS/CJ/NJ/NX series Ethernet/IP Profibus DP slave Rockwell Automation Ethernet/IP Rockwell Automation DH485 Schneider Electric Modbus SIO master Schneider Electric Modbus TCP master Schneider Electric Modbus TCP master via USB Schneider Electric Machine expert network Schneider Electric PacDrive Schneider Electric Uni-Telway Schneider Electric Zelio Logic Siemens Simatic S7 Ethernet Siemens Simatic S7 MPI direct Siemens TIA portal Ethernet websocket Rockwell Automation DF1 OPC UA Foundation OPC UA server |
| önceki yazılım versiyonu | V3.4 |
| yazılım fonksiyonu | Web viewer Alarms and events Blocky script Convertors Import export with CSV, tab and period delimiter Data and operation logging Multi language development Multi language tables Object binding and properties Target binding and properties Recipes Screens (contents and folders) Security (levels, project, users) System keypad Text script Color themes Variable (arrays, binding, properties, structures) OPC UA sunucusu |
| ürün uyumluluğu | Windows compatible PC |
| seri uyumluluğu | Harmony GTU Harmony GTUX Harmony ST6 Harmony STM6 Harmony STO7 Harmony iPC |
| Hosting option | On-device |
| License size | Team (10 station) |
| Processor requirement | Intel core i3 8th generation Intel core i5 8th generation |
| ekran çözünürlüğü | 320 x 240 pixels HVGA minimum 3840 x 2160 pixels 4K UHD maksimum |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 0,51 cm |
| Package 1 Width | 17,53 cm |
| Package 1 Length | 24,89 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 54,43 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |