Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony XBT |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarları |
| aksesuar / ayrı parça tipi | Bağlantı kablosu |
| aksesuar / ayrı parça ürün | Uni-Telway/Modbus seri bağlantı |
| aksesuar / ayrı parça varış yeri | XBT terminali Küçük dokunmatik ekran paneli |
| Kablo Uzunluğu | 2,5 m |
| ürün uyumluluğu | XBTGT1... XBTRT511 XBTR400 XBTGK.... XBTRT500 XBTN400 XBTN200 |
| Seri Uyumluluğu | Harmony HMI GTO Modicon TSX Micro Twido Harmony STO ve STU Modicon Premium otomasyon platformu |
| elektrikli bağlantı | 1 erkek konnektör mini DIN, 8 pim 1 erkek konnektör RJ45 |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus Uni-Telway |
| fiziksel arayüz | RS485 |
| Ürün Ağırlığı | 0,18 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2,000 cm |
| Package 1 Width | 16,500 cm |
| Package 1 Length | 18,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 114,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 25 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 3,240 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |