Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LU9G |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Profibus DP güç kaynağı modülü |
| ürün uyumluluğu | LULC07 |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC |
| maksimum akım Irms | 1,5 A |
| Genişlik | 45 mm |
| Yükseklik | 170 mm |
| Derinlik | 65 mm |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,0 cm |
| Package 1 Width | 9,0 cm |
| Package 1 Length | 20,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 274,0 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 25 |
| Package 2 Height | 30,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Package 2 Weight | 7,506 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |