Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Terminal bloğu |
| Ürün Grubu | LAD |
| ürün uyumluluğu | LRD15.. LR3D15.. |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| Set başına Miktar | 1'li set |
| bağlantılar - terminaller | Vidalı terminaller |
| Yükseklik | 82 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 100 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,1 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 8,700 cm |
| Package 1 Width | 5,000 cm |
| Package 1 Length | 10,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 60,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 50 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 3,558 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |