Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys Deca |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | LA1 |
| seri uyumluluğu | TeSys D CAD TeSys D LC1D TeSys F LC1F TeSys F CR1F TeSys Deca CAD TeSys Deca LC1D |
| Montaj Konumu | Ön |
| kutup kontak düzenleme | 2 NA (kapanabilir) + 1 NA + 1 NK |
| Contacts operation | Anlık |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 125 V AC için protected contact 30 V DC için protected contact 690 V AC için non-protected contact |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 0,1 A for protected contact |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 250 V - için protected contact 'e uygunIEC 60947-5-1 690 V - için non-protected contact 'e uygunIEC 60947-5-1 600 V - için non-protected contact 'e uygunUL 60947-5-1 600 V - için non-protected contact 'e uygunCSA C22.2 No 60947-5-1 |
| [Ith] klasik açık hava termik akımı | 10 A (at 40 °C) for non-protected contact |
| standartlar | EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 GB/T 14048,5 |
| Ürün Sertifikaları | CB UL CSA CCC EAC UKCA |
| koruma tipi | GG sigorta 10 A için non-protected contact |
| Mekanik dayanıklılık | 5 Mcycles |
| minimum anahtarlama akımı | 1 mA for protected contact 5 mA for non-protected contact |
| minimum anahtarlama gerilimi | 5 V for protected contact 17 V for non-protected contact |
| yalıtım direnci | > 10 MOhm |
| bağlantılar - terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²sert Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²sert |
| sıkma torku | 1,7 N.m - tornavidayla düz Ø 6 mm 1,7 N.m - tornavidayla Philips No 2 1,7 N.m - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Yükseklik | 48 mm |
| Genişlik | 44 mm |
| Derinlik | 39 mm |
| çevresel özellik | Ortam koşulu |
| IP koruma derecesi | IP2X conforming to IEC 60529 |
| koruyucu bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,700 cm |
| Package 1 Width | 4,800 cm |
| Package 1 Length | 5,200 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 64,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 80 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 5,463 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |