Teknik Özellikler
| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LAERC |
| Ürün serisi | Easy TeSys Control |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| ürün uyumluluğu | LC1E06...E95 |
| Montaj Konumu | Ön |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| süpresör teknolojisi | RC devresi |
| kontrol devresi gerilimi | 110...240 V AC 50/60 Hz |
| maksimum tepe gerilimi | 3 Uc <= 400 Hz |
| Genişlik | 44 mm |
| Derinlik | 33 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,025 kg |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 |
| Ürün Sertifikaları | GOST |
| IP koruma derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
| koruyucu bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,000 cm |
| Package 1 Width | 4,200 cm |
| Package 1 Length | 2,700 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 22,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 78 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 15,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 1,884 kg |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 2496 |
| Package 3 Height | 75,000 cm |
| Package 3 Width | 60,000 cm |
| Package 3 Length | 80,000 cm |
| Package 3 Weight | 70,612 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |