Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Easy TeSys Power |
|---|---|
| Seri | Easy TeSys |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | GZ1AN |
| Cihaz Uygulaması | Kontrol |
| bağlantılar - terminaller | Vida kelepçesi terminalleri |
| Seri Uyumluluğu | Easypact EasyPact TVS GZ1E devre kesici |
| Montaj Konumu | Sol taraf |
| yardımcı kontak çalışma | Anlık 1 NA + 1 NK |
| kutup kontak düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Yükseklik | 89 mm |
| Genişlik | 9,3 mm |
| Derinlik | 66 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,05 kg |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 1,500 cm |
| Package 1 Width | 6,500 cm |
| Package 1 Length | 9,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 44,300 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,500 cm |
| Package 2 Width | 10,000 cm |
| Package 2 Length | 15,000 cm |
| Package 2 Weight | 498,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S02 |
| Number of Units in Package 3 | 60 |
| Package 3 Height | 15,000 cm |
| Package 3 Width | 30,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 3,144 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |