Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony STO ve STU |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Dokunmatik panel ekranı |
| yazılım paketi | EcoStruxure Operator Terminal Expert |
| işlemci adı | ARM926EJ-S |
| Ekran Boyutu | 4,3 inç |
| Ekran Tipi | Renkli TFT LCD |
| ekran rengi | 65536 renk |
| ekran çözünürlüğü | 480x272 piksel |
| dokunmatik panel | Analog |
| arka aydınlatma ömrü | 50000 saatile Beyaz |
| parlaklık | Dokunmatik panel üzerinden 16 düzey |
| karakter yazı tipi | Çince (basitleştirilmiş Çince) Japonca (ANK, Kanji) ASCII (Avrupa karakterleri) Tayvanca (geleneksel Çince) Korece Kiril |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 12...24 V DC - 10...20 % |
| güç tüketimi | 7,5 W |
| sayfaların sayısı | 8999 |
| bellek açıklaması | Veriyi yedekleme 512 kB Uygulama belleği 26 MB |
| entegre bağlantı tipi | 1 USB 2.0 tip mini B 1 USB 2.0 tip A 1 seri bağlantı - RJ45 - RS232C/RS485 (hiz: 2400...115200 bps) |
| besleme | Harici kaynak |
| gerçek zamanlı saat | RTC pil takımlı opsiyonel |
| karşıdan yüklenebilir protokoller | Üçüncü taraf protokoller Modbus |
| Seri Uyumluluğu | Mitsubish Omron Siemens Allen-Bradley |
| sabitleme modu | By 2 installation fasteners, montaj yeri 1,5 - 6 mm ince panel |
| muhafaza malzemesi | PPT |
| ön malzeme | Plastik |
| kesim boyutları | 77.5 x 112.5 mm 66 x 105 mm with mounting adaptor |
| Yükseklik | 90,4 mm |
| Genişlik | 124,9 mm |
| Derinlik | 38,8 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,22 kg |
| Standartlar | ANSI/ISA 12.12.01 CSA C22.2 No 142 UL 61010-2-201 EN 61000-6-2 CSA C22.2 No 213 EN 61000-6-4 UL 61010-1 EN 61131-2 |
| Ürün Sertifikaları | UL C-Tick KCC CE cUL ATEX zone 2/22 UKCA |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -20…60 °C |
| bağıl nem | 10…90 % yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| IP koruma derecesi | IP65f (ön panel) IP20 (arka panel) |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X/13 ön panel (iç mekan kullanımı) |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 61131-2 |
| titreşim direnci | 1 gn[Alan](f =[Alan]5…150 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 3,5 mm sabit genlik[Alan](f =[Alan]5…150 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 |
| elektromanyetik uyumluluk | Yayılımlı elektromanyetik alanlara karşı direnç - test level: 10 V/m (80 MHz...2.7 GHz) Elektrostatik deşarja direnç - test level: 8 kV seviye 3 (hava deşarjı) conforming to EN 61000-4-2 Elektrostatik deşarja direnç - test level: 6 kV seviye 3 (doğrudan kontak) conforming to EN 61000-4-2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 7,000 cm |
| Package 1 Width | 13,000 cm |
| Package 1 Length | 18,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 529,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 12 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 6,795 kg |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 96 |
| Package 3 Height | 75,000 cm |
| Package 3 Width | 60,000 cm |
| Package 3 Length | 80,000 cm |
| Package 3 Weight | 63,000 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |