Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Digital input/output cards |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| aksesuar / ayrı parça varış noktası | Harmony iPC |
| entegre bağlantı tipi | Mini PCIe full-size vidalı terminaller2 m kablo |
| giriş gerilimi | 0...3 V DC 10...30 V DC |
| giriş akımı | 2,97 mA -de 10 V DC 6,35 mA -de 20 V DC |
| çıkış gerilimi | 5...30 V DC |
| Seri Uyumluluğu | Harmony iPC |
| Genişlik | 76 mm |
| Yükseklik | 81 mm |
| Derinlik | 36,5 mm |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| bağıl nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 23,0 cm |
| Package 1 Width | 37,0 cm |
| Package 1 Length | 15,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 1,5 kg |
| Unit Type of Package 2 | S04 |
| Number of Units in Package 2 | 3 |
| Package 2 Height | 30,0 cm |
| Package 2 Width | 40,0 cm |
| Package 2 Length | 60,0 cm |
| Package 2 Weight | 5,67 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |