Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Grubu | BOX PC Performance |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Operatör iletişim terminali |
| Seri Uyumluluğu | Harmony iDisplay |
| uyumluluk kodu | BOX PC Performance |
| chipset türü | Intel GM45 -de 1066 MHz |
| yazılım paketi | Vijeo Designer çalışma süresi demosu |
| port Ethernet | 10BASE-T/100BASE-T/1000BASE-T |
| bellek açıklaması | 4 GB RAM DDR3 dahili (not expandable) SDRAM kaydedilen bellek |
| sürücü tipi | DVD-RW |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 18…30 V |
| kontrol tipi | AÇMA/KAPAMA push-butonu (AÇMA ve KAPATMA ekipmanı) Açma/kapama butonu (reset) |
| temel tip | Performans |
| slotların sayısı | 2 slot(s) for PCI 3 slot(s) for PCI express 1x |
| soğutma tipi | Fan |
| [In] nominal akım | 6 A |
| Kalkış akımı | 7 A |
| Genişlik | 260 mm |
| Yükseklik | 270 mm |
| Ürün Ağırlığı | 3,9 kg |
| standartlar | CSA C22.2 No 142 ANSI/ISA 12-12-01 UL 1604 UL 508 Sınıf I bölüm 2 CSA C22.2 No 213 |
| kirletme derecesi | 2 'e uygunEN 61131-2 Ed.3 |
| çalışma yüksekliği | 2000 m 'e uygunEN 61131-2 Ed.3 |
| ürün sertifikaları | CE CULus ATEX Bölge 22 toz C-Tick GOST |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…50 °C (dikey kurulum) 'e uygunEN 61131-2 Ed.3 0…45 °C (RAID seçeneğini kullanırken dikey kurulum) 'e uygunEN 61131-2 Ed.3 5…45 °C (DVD yazıcı kullanırken dikey kurulum) 'e uygunEN 61131-2 Ed.3 0…45 °C (HDD depolama cihazıyla Gigabit Ethernet kullanırken dikey kurulum) 'e uygunEN 61131-2 Ed.3 |
| Garanti (ay olarak) | 18 |