Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Grubu | Modüler BOX PC Optimize Edilmiş Genişletilebilir |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Modüler kutu bilgisayar |
| Seri Uyumluluğu | IDisplay Modüler Ekran HMIDM |
| aksesuar / ayrı parça varış noktası | PC panel üzerinde HMIDM modular display |
| yazılım paketi | Node-RED and system nodes restore IIoT Wiring Operating System Restore McAfee white listing installer Siber güvenlik license not included EcoStruxture secure connect advisor Yıllık abonelik Siber güvenlik license not included EcoStruxure Operator Terminal Expert run time HMI license not included EcoStruxure machine SCADA expert run time HMI/SCADA on configured offer only EcoStruxure augmented operator advisor Sunucu augmented operator license not included |
| Montaj Konumu | Kitap montajı Yassı montaj Duvar montajı |
| bellek açıklaması | 4 GB RAM DDR3 dahili (not expandable) |
| serbest slotlar | 1 M.2 SSD 1 Internal SATA HDD/SSD with adapter HMIYBADHDDBMO1 to mount |
| genişleme için mevcut yuva sayısı | 1 slot(lar) için mini PCIe |
| ekran çözünürlüğü | 3200 x 2000 pixels 60 Hz'de |
| watchdog zamanlayıcısı | 1…255 ms |
| elektrikli bağlantı | Vida konnektörü, connector type: pin, 1 yol, circuit application: ground - location: alt Konnektör, connector type: SMA, 3 yol - location: üst |
| Siber güvenlikli önyükleme | Güvenli parola önyüklemesi UEFI |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC güç besleme 100...240 V AC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 9,6…28,8 V |
| kontrol tipi | AÇIK/KAPALI düğmesi |
| temel tip | Optimize Edilmiş |
| slotların sayısı | 1 slot(s) for mini PCI Express full-size with optional interface plate, |
| soğutma tipi | Fansız |
| Kalkış akımı | 2,03 A |
| Genişlik | 187 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,3 kg |
| çevresel özellik | Tehlikeli konum with additional adaptor HMIYMMAC1 |
| standartlar | Sınıf A grup 1 IEC 55011 IEC 61000-6-4 IEC 61131-2 FCC kısım 15 UL 61010 |
| kalite etiketleri | CE |
| direktifler | 2004/108/EC - elektromanyetik uyumluluk 2006/95/EC - alçak gerilim yönergesi |
| ürün sertifikaları | CE CULus CULus CSA 22-2 No 142 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 ANSI/ISA 12-12-01 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 CSA 22-2 No 213 ATEX CCC RCM EAC IEC Ex tehlikeli yerler 3GD bölgesi 2/22 |
| çalışma yüksekliği | 2000 m 'e uygunIEC 60664-1 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…55 °C (varsayılan olarak) 'e uygunIEC 60068-2-2 0…55 °C Yassı montaj 0…50 °C üzerinde HDD 0…50 °C Yassı montaj üzerinde HDD |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 15 cm |
| Package 1 Width | 23,5 cm |
| Package 1 Length | 38,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 2 kg |
| Unit Type of Package 2 | S04 |
| Number of Units in Package 2 | 6 |
| Package 2 Height | 30 cm |
| Package 2 Width | 40 cm |
| Package 2 Length | 60 cm |
| Package 2 Weight | 6,9 kg |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 18 |
| Package 3 Height | 75 cm |
| Package 3 Width | 60 cm |
| Package 3 Length | 80 cm |
| Package 3 Weight | 61 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |