Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony SCU |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Küçük dokunmatik ekran HMI |
| Ekran Boyutu | 5,7 inç |
| piksel çözünürlüğü | 320 x 240 piksel QVGA |
| ekran tipi | Ile arkadan aydınlatmalı LED renkli TFT LCD |
| dokunmatik panel | Analog |
| arka aydınlatma ömrü | 50000 saatile 65536 renk |
| parlaklık | Dokunmatik panel üzerinden 16 düzey |
| görüntüleme açısı yatay x dikey | 60° sol 60° sağ 40° üst 60° alt |
| karakter yazı tipi | Korece Çince (basitleştirilmiş Çince) ASCII Tayvanca (geleneksel Çince) Japonca (ANK, Kanji) |
| Yükseklik | 129,15 mm |
| Genişlik | 163 mm |
| Derinlik | 129,4 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,405 kg |
| Ürün Sertifikaları | UKCA |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 6,100 cm |
| Package 1 Width | 19,200 cm |
| Package 1 Length | 27,100 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 682,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 8 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 5,780 kg |
| Unit Type of Package 3 | P12 |
| Number of Units in Package 3 | 192 |
| Package 3 Height | 110,000 cm |
| Package 3 Width | 80,000 cm |
| Package 3 Length | 120,000 cm |
| Package 3 Weight | 147,720 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |