Teknik Özellikler
| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys Deca |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | LADN_R |
| seri uyumluluğu | TeSys D CAD TeSys D LC1D TeSys Deca CAD TeSys Deca LC1D TeSys F LC1F TeSys F CR1F |
| Montaj Konumu | Ön |
| kutup kontak düzenleme | 2 NA + 2 NK |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 690 V AC 25...400 Hz |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 6 A at 120 V AC-15 1,04 A at 690 V AC-15 0,55 A at 125 V DC-13 0,1 A at 600 V DC-13 |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1 600 V 'e uygunUL 600 V 'e uygunCSA |
| [Ith] klasik açık hava termik akımı | 10 A (at 60 °C) |
| standartlar | EN/IEC 60947-5-1 GB/T 14048,5 EN 50012 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 IEC 60335-1:Clause 30.2 IEC 60335-2-40:Annex JJ UL 60335-2-40:Annex JJ |
| Ürün Sertifikaları | CB UL CSA CCC UKCA |
| Irms nominal kapama kapasitesi | 140 A AC conforming to IEC 60947-5-1 250 A DC conforming to IEC 60947-5-1 |
| izin verilebilir kısa süreli akım | 100 A 60 °C 1 sn 120 A 60 °C 500 ms 140 A 60 °C 100 ms |
| koruma tipi | GG sigorta 10 A |
| Mekanik dayanıklılık | 30 Mcycles |
| elektrik güvenilirliği IEC 60947-5-4 | 1e-008 -de 17 V ve 1 mA |
| minimum anahtarlama akımı | 1 mA |
| minimum anahtarlama gerilimi | 17 V |
| çakışmama süresi | 1,5 ms NK ve NA kontakları arasında enerji kesmede 1,5 ms NK ve NA kontakları arasında enerjilemede |
| yalıtım direnci | > 10 MOhm |
| bağlantılar - terminaller | Vidalı-kelepçe terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek ile Vidalı-kelepçe terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz Vidalı-kelepçe terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Vidalı-kelepçe terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz Vidalı-kelepçe terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²sert kablo uçsuz Vidalı-kelepçe terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²sert kablo uçsuz |
| sıkma torku | 1,7 N.m - tornavidayla düz Ø 6 mm 1,7 N.m - tornavidayla Philips No 2 1,7 N.m - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Yükseklik | 48 mm |
| Genişlik | 44 mm |
| Derinlik | 42 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,06 kg |
| renk | Koyu gri |
| çevresel özellik | Normal ortam Ortam koşulu 3S4 |
| IP koruma derecesi | IP2X conforming to IEC 60529 |
| koruyucu bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -25…60 °C -40…-25 °C değer kaybı ile 60…70 °C değer kaybı ile |
| çalışma yüksekliği | 3000 m |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,300 cm |
| Package 1 Width | 5,200 cm |
| Package 1 Length | 5,200 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 65,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 105 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 7,186 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |