Teknik Özellikler
| Ürün serisi | TeSys sigorta bağlantı kesici |
|---|---|
| Ürün Grubu | LAD |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Güç dağıtıcı kutu |
| ürün uyumluluğu | LAD32. |
| Kutup Tanımı | 3P |
| çıkış sayısı | 2 |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 63 A |
| Ürün Ağırlığı | 0,12 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3,2 cm |
| Package 1 Width | 9,2 cm |
| Package 1 Length | 7,3 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 155,0 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 30 |
| Package 2 Height | 15 cm |
| Package 2 Width | 30 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 4,965 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |