Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys K |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Zaman gecikme yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | LA1 |
| seri uyumluluğu | TeSys K LC1K TeSys K CA2K TeSys K CA3K TeSys K CA4K |
| Montaj Konumu | Ön |
| kutup kontak düzenleme | 1 K/A |
| Contacts operation | Time delay |
| zamanlayıcı tipi | Açma gecikmesi |
| zaman gecikme aralığı | 1...30 s |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 24...48 V AC/DC için kontrol devresi 240 V AC için sinyalleme devresi |
| nominal çalışma gerilimi limitleri | 0,85...1,1 Uc |
| [Ith] klasik açık hava termik akımı | 2 A for sinyalleme devresi |
| standartlar | EN/IEC 60947-5-1 |
| Ürün Sertifikaları | CE UKCA |
| yalıtım direnci | > 10 MOhm |
| bağlantılar - terminaller | Slip-on terminaller |
| sıfırlama süresi | 1,5 s zaman gecikmesi sırasında 0,5 s zaman gecikmesinden sonra |
| Yükseklik | 27 mm |
| Genişlik | 38 mm |
| Derinlik | 38 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,04 kg |
| çevresel özellik | Normal ortam |
| IP koruma derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| koruyucu bakım | TC 'e uygunIEC 60068 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -10…60 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,000 cm |
| Package 1 Width | 4,800 cm |
| Package 1 Length | 4,800 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 40,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 70 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 3,110 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |