Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys K |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | LA1 |
| seri uyumluluğu | TeSys K LC1K TeSys K CA2K TeSys K CA3K TeSys K CA4K |
| Montaj Konumu | Ön |
| kutup kontak düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Contacts operation | Anlık |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 690 V AC 25...400 Hz |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1 600 V 'e uygunUL 60947-5-1 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 60947-5-1 |
| [Ith] klasik açık hava termik akımı | 10 A (at 50 °C) |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC UL CSA CE UKCA |
| Irms nominal kapama kapasitesi | 110 A at <= 690 V AC conforming to IEC 60947 |
| izin verilebilir kısa süreli akım | 80 A 1 sn 60 A 500 ms 110 A 100 ms |
| ilgili sigorta değeri | 10 A gG at <= 690 V conforming to IEC 60947 |
| minimum anahtarlama akımı | 5 mA |
| minimum anahtarlama gerilimi | 17 V |
| çakışmama mesafesi | 0,5 mm |
| yalıtım direnci | > 10 MOhm |
| bağlantılar - terminaller | Faston terminaller 1 kablo(lar) 6,35 mm² Faston terminaller 2 kablo(lar) 2,8 mm² |
| Yükseklik | 30 mm |
| Genişlik | 38 mm |
| Derinlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,045 kg |
| çevresel özellik | Normal ortam |
| IP koruma derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| koruyucu bakım | TC 'e uygunIEC 60068 |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…80 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…50 °C |
| çalışma yüksekliği | 2000 m |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4 cm |
| Package 1 Width | 5 cm |
| Package 1 Length | 4,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 35 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |