Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LAD4 |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| ürün uyumluluğu | 3P LC1D09...D38 4P LC1DT20...DT40 4P LC1D098...D258 CAD32, CAD50 |
| Montaj Konumu | Yan |
| Montaj Tipi | Klipsle |
| süpresör teknolojisi | Çift yönlü tepe değeri sınırlama diyotu |
| kontrol devresi gerilimi | 24 V DC |
| maksimum tepe gerilimi | 2 Uc |
| Ürün Ağırlığı | 0,012 kg |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 EN 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 UL 60947-5-1 GB/T 14048,5 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| IP koruma derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 0,500 cm |
| Package 1 Width | 4,000 cm |
| Package 1 Length | 6,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 5,200 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 120 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 884,000 g |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 1920 |
| Package 3 Height | 75,000 cm |
| Package 3 Width | 60,000 cm |
| Package 3 Length | 80,000 cm |
| Package 3 Weight | 22,144 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |