Teknik Özellikler
| Ürün serisi | TeSys Deca |
|---|---|
| Seri | TeSys |
| Ürün Grubu | LAD4 |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Mekanik kilitleme |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Kilitleme aksesuarı |
| kilitleme tipi | Mekanik |
| Kutup Tanımı | 4P 3P |
| Elektrikli Devre Tipi | Dönüşlü Enversör |
| Seri Uyumluluğu | TeSys Deca kontaktör |
| ürün uyumluluğu | LC1D40A LC1D50A LC1D65A LC1D80A LC1DT60A LC1DT80A |
| Ürün Ağırlığı | 0,04 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2,500 cm |
| Package 1 Width | 10,000 cm |
| Package 1 Length | 10,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 41,500 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 50 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 15,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 2,273 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |