Teknik Özellikler
| Ürün serisi | TeSys Deca |
|---|---|
| Seri | TeSys |
| Ürün Grubu | LAD9 |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Güvenlik koruyucu kapağı |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Kurulum aksesuarı |
| ürün uyumluluğu | LC1D150 LC1D115 |
| Yükseklik | 95,5 mm |
| Genişlik | 65,9 mm |
| Derinlik | 11,6 mm |
| Ürün Ağırlığı | 11 g |
| renk | Kırmızı |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 1,2 cm |
| Package 1 Width | 6,6 cm |
| Package 1 Length | 9,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 20 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 2 |
| Package 2 Height | 6,2 cm |
| Package 2 Width | 11,8 cm |
| Package 2 Length | 16,8 cm |
| Package 2 Weight | 92 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |