Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Seri zamanlayıcı modülleri |
| Ürün Grubu | LA4DT |
| Kutup Tanımı | 3P |
| ürün uyumluluğu | LC1D09...D38 LC1D80...D150 LC1D40A...D80A |
| Montaj Konumu | Üst |
| [Uc] control circuit voltage | 24...250 V AC 50/60 Hz 24...250 V DC |
| kontrol devresi gerilim limitleri | Mekanik kontak: 0,8...1,1 Uc |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 250 V 'e uygunIEC 60947-1 |
| bağlantılar - terminaller | Kontrol devresi: konnektör 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Kontrol devresi: konnektör 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı ile Kontrol devresi: konnektör 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: konnektör 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı kablo uçsuz Kontrol devresi: konnektör 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Kontrol devresi: konnektör 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı ile Kontrol devresi: konnektör 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: konnektör 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı kablo uçsuz |
| sıkma torku | 1,7 N.m |
| elektrik dayanıklılığı | 30 Mcycles |
| zamanlayıcı tipi | Açma gecikmesi |
| zaman gecikme aralığı | 1.5...30 s |
| sıfırlama süresi | 150 ms zaman gecikmesi sırasında 50 ms zaman gecikmesinden sonra |
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | LED'in zaman gecikmesi sırasında yanar |
| [Ures] rezidüel gerilim | 3,3 V |
| Ürün Ağırlığı | 0,04 kg |
| Standartlar | IEC 60255-5 |
| Ürün Sertifikaları | CSA UL |
| IP koruma derecesi | IP2X conforming to IEC 60529 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| cihazin çevresindeki ortam hava sicakligi | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Koruma Türü | Varistör ile dahili |
| ısı dağılımı | 2 W |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 10 ms zaman gecikmesi sırasında 2 ms zaman gecikmesinden sonra |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,000 cm |
| Package 1 Width | 4,800 cm |
| Package 1 Length | 5,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 48,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 70 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 3,695 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |