Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LA4D |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| ürün uyumluluğu | 3P LP1D09...LP1D32 |
| Montaj Tipi | Vidalarla |
| süpresör teknolojisi | Volan diyot |
| kontrol devresi gerilimi | 24...250 V DC |
| maksimum tepe gerilimi | 1 Uc |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,100 cm |
| Package 1 Width | 2,800 cm |
| Package 1 Length | 4,200 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 14,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 78 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 15,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 1,308 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |