Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony XBT |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarları |
| aksesuar / ayrı parça tipi | Bağlantı kablosu |
| aksesuar / ayrı parça ürün | Seri yazıcı kablosu |
| aksesuar / ayrı parça varış yeri | Yazıcı |
| Kablo Uzunluğu | 2,5 m |
| ürün uyumluluğu | XBTR XBTN |
| elektrikli bağlantı | 1 dişi konnektör SUB-D 25 |
| Ürün Ağırlığı | 0,2 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2,0 cm |
| Package 1 Width | 20,0 cm |
| Package 1 Length | 20,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 173,9 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 15 cm |
| Package 2 Width | 15 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 1,96 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |