Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | PC paneli |
| işlemci adı | Atom N270 1,66 GHz L2 önbellek 512 kB |
| chipset türü | Intel 945GME -de 533 MHz |
| Ekran Boyutu | 19 inç |
| ekran rengi | 16 milyon renk |
| lüminans | 300 cd/m² |
| video kontrol cihazı türü | Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 950, 224 MB |
| işletim sistemi | MS Windows XP Professional Edition SP3çok dilli |
| yazılım paketi | Vijeo Designer çalışma süresi demosu |
| şev malzemesi | Alüminyum alaşım |
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| veri depolama ekipmanı | >= 60 GB Flash disk SSDile MLC teknoloji 2000000 h mtbf |
| Ekran Tipi | LED aydınlatmalı aktif matris renkli TFT LCD |
| ekran çözünürlüğü | 1280 x 1024 pixels SXGA |
| yatay x dikey görüş açısı | 160 x 100° |
| dokunmatik panel | Analog dirençli |
| bellek tipi | 512 kB SRAM 2 GB RAM DDR3 |
| soğutmanın tipi | Fansız |
| entegre bağlantı tipi | 2 Ethernet TCP/IP - RJ45 DVI-I video portu - DVI-I COM1 seri bağlantı - erkek SUB-D 9 - RS232C (hiz: 115 kbit/s) COM2 seri bağlantı - erkek SUB-D 9 - RS232C (hiz: 115 kbit/s) 5 USB 2.0 tip A (hiz: 480 Mbit/sn) |
| port Ethernet | 10BASE-T/100BASE-T/1000BASE-T |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 18…30 V |
| [In] nominal akım | 6,7 A |
| Kalkış akımı | 7 A |
| güç tüketimi | 130 W |
| Malzeme | Işlenmiş çelik |
| ekran malzemesi | Polietilen levha |
| sabitleme modu | Muhafaza kapısı: sabitleme kitiyle (sabitleyiciler dahildir) Panel: sabitleme kitiyle (sabitleyiciler dahildir) |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan |
| kontrol tipi | AÇMA/KAPAMA push-butonu (AÇMA ve KAPATMA ekipmanı) Açma/kapama butonu (reset) |
| yerel sinyalleme | LED (çok renkli) for güç LED (sarı) for Flash disk SSD'ye erişim (DISK) |
| Genişlik | 480 mm |
| Yükseklik | 380 mm |
| Derinlik | 114 mm |
| kesim boyutları | 459,5 (+/- 0,5) x 359,5 (+/- 0,5) x 1,6...10 mm |
| Ürün Ağırlığı | 13,68 kg |
| temel tip | Evrensel |
| IP koruma derecesi | IP65 ön panel: conforming to EN/IEC 60529 |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X ön panel |
| ürün sertifikaları | Marine GL Bridge HMIYLFIMAR11 hat filtreli CULus 508 CULus CSA 22-2 No 142 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 UL 1604 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 ANSI/ISA 12-12-01 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 CSA 22-2 No 213 GOST CE C-Tick |
| kirletme derecesi | 2 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| elektromanyetik uyumluluk | Elektromanyetik emisyonlara bağışıklık, sınıf A 'e uygunEN 55022 Elektromanyetik emisyonlara bağışıklık, sınıf A 'e uygunEN 55011 Yüksek frekans parazite bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61131-2 Yüksek frekans parazite bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-x |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…50 °C dikey kurulum 'e uygunUL 508 0…50 °C dikey kurulum 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C 'e uygunIEC 60068-2-2 test Bb -20…60 °C 'e uygunIEC 60068-2-14 test Na |
| bağıl nem | 10…85 % 'e uygunEN/IEC 60068-2-78 10…85 % 'e uygunEN/IEC 60068-2-30 |
| çalışma yüksekliği | 2000 m 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| titreşim direnci | 1,75 mm[Alan](f =[Alan]2…9 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 3,5 mm[Alan](f =[Alan]2…9 Hz) kesintili olarak 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 0,5 gn[Alan](f =[Alan]9…200 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 1 gn[Alan](f =[Alan]9…200 Hz) kesintili olarak 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 1 mm[Alan](f =[Alan]3…13,2 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 0,7 gn[Alan](f =[Alan]13,2…100 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27, Ea testleri |
| Garanti (ay olarak) | 18 |