Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | PC paneli |
| işlemci adı | Intel i3 dual core 3rd generation 3217UE önbellek 3 MB |
| chipset türü | Intel BD82QM77 |
| Ekran Boyutu | 12 inç |
| ekran rengi | 16 milyon renk |
| lüminans | 375 cd/m² |
| sürücü tipi | DVD-RW |
| video kontrol cihazı türü | Intel HD Grafik Kartı 4000 |
| işletim sistemi | Windows 7 64 bit Ultimateçok dilli |
| yazılım paketi | Vijeo Designer çalışma süresi demosu |
| şev malzemesi | Alüminyum alaşım |
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| veri depolama ekipmanı | >= 500 GB kurumsal sabit disk |
| Ekran Tipi | LED aydınlatmalı aktif matris renkli TFT LCD |
| ekran çözünürlüğü | 1024 x 768 pixels XGA |
| arka aydınlatma ömrü | 50000 saat -de 25 °C |
| yatay x dikey görüş açısı | 80 x 80° |
| dokunmatik panel | Analog dirençli |
| bellek tipi | 4 GB, expandable to 16 GB RAM DDR3 |
| soğutmanın tipi | Fan |
| entegre bağlantı tipi | 2 Ethernet portu - RJ45 COM1 seri bağlantı - erkek SUB-D 9 - RS232C (hiz: 115 kbit/s)alt COM2 seri bağlantı - erkek SUB-D 9 - RS232C (hiz: 115 kbit/s)alt DVI video portualt ses çıkışı - mini-jack USB 2.0 tip A (hiz: 480 Mbit/sn)ön panel 4 USB 3.0 tip A (hiz: 5 Gbit/s)alt |
| port Ethernet | 10BASE-T/100BASE-T/1000BASE-T |
| slotların sayısı | 1 PCI 33 MHz 1 PCI express 2 Gbit/s |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 100...240 V AC güç besleme |
| ağ frekansı | 45...65 Hz |
| [In] nominal akım | 0,6…2 A |
| Kalkış akımı | 20 A |
| Malzeme | Dip dökme alüminyum |
| ekran malzemesi | Polietilen levha |
| sabitleme modu | Muhafaza kapısı: sabitleme kitiyle (sabitleyiciler dahildir) |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan |
| kontrol tipi | AÇMA/KAPAMA push-butonu (AÇMA ve KAPATMA ekipmanı) Açma/kapama butonu (reset) |
| yerel sinyalleme | LED (çok renkli) for güç LED for bağlantı durumu LED for RUN LED (turuncu) for sabit diske (DISK) erişim |
| kullanılabilir işlev | RAID (Yedekli Bağımsız Diskler Dizisi) |
| Genişlik | 313 mm |
| Yükseklik | 239 mm |
| Derinlik | 135 mm |
| kesim boyutları | 301.5 (+ 1/- 0) x 227.5 (+ 1/- 0) x 1.6...9 mm |
| Ürün Ağırlığı | 4,2 kg |
| temel tip | Performans |
| IP koruma derecesi | IP65 ön panel: conforming to EN/IEC 60529 |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X ön panel |
| ürün sertifikaları | CULus 508 CULus CSA 22-2 No 142 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 UL 1604 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 ANSI/ISA 12-12-01 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 CSA 22-2 No 213 GOST CE C-Tick |
| kirletme derecesi | 2 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| elektromanyetik uyumluluk | Elektromanyetik emisyonlara bağışıklık, sınıf A 'e uygunEN 55022 Elektromanyetik emisyonlara bağışıklık, sınıf A 'e uygunEN 55011 Yüksek frekans parazite bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61131-2 Yüksek frekans parazite bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-x |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…50 °C dikey kurulum 'e uygunUL 508 0…45 °C HDD depolama cihazıyla Gigabit Ethernet kullanırken dikey kurulum 'e uygunUL 508 0…50 °C dikey kurulum 'e uygunIEC 61132-2 0…45 °C HDD depolama cihazıyla Gigabit Ethernet kullanırken dikey kurulum 'e uygunIEC 61132-2 |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C 'e uygunIEC 60068-2-2 test Bb -20…60 °C 'e uygunIEC 60068-2-14 test Na |
| bağıl nem | 10…85 % yoğuşmasız 'e uygunEN/IEC 60068-2-78 10…85 % yoğuşmasız 'e uygunEN/IEC 60068-2-30 |
| çalışma yüksekliği | 2000 m 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| titreşim direnci | 1,75 mm[Alan](f =[Alan]2…9 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 3,5 mm[Alan](f =[Alan]2…9 Hz) kesintili olarak 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 0,5 gn[Alan](f =[Alan]9…200 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 1 gn[Alan](f =[Alan]9…200 Hz) kesintili olarak 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 1 mm[Alan](f =[Alan]3…13,2 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 0,7 gn[Alan](f =[Alan]13,2…100 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27, Ea testleri |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 27,0 cm |
| Package 1 Width | 34,5 cm |
| Package 1 Length | 44,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 7,806 kg |