Teknik Özellikler
| Ürün serisi | TeSys Deca |
|---|---|
| Seri | TeSys Linergy |
| Ürün Grubu | LAD9 |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Starter assembly |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Seri Uyumluluğu | TeSys TeSys Deca |
| ürün uyumluluğu | LC1D40A LC1D50A LC1D65A LC1D80A |
| kit düzenleme | Mekanik kilitleme Güç bağlantısı seti Zaman gecikmesi kontak bloğu LAD S2 |
| Ürün Ağırlığı | 0,38 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 6 cm |
| Package 1 Width | 13 cm |
| Package 1 Length | 16 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 267 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 8 |
| Package 2 Height | 15 cm |
| Package 2 Width | 15 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 2,337 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |