Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Magelis XBTRT |
|---|---|
| ekran çözünürlüğü | 198 x 80 pixels |
| yazılım tipi | Yapılandırma yazılımı |
| yazılım gösterimi | Vijeo Designer Lite |
| işletim sistemi | Windows |
| Ekran Tipi | Ekstra parlak matris arkadan aydınlatmalı LCD |
| dokunmatik panel | Matrix |
| dokunmatik bölge | 11 x 5 cells |
| karakter yazı tipi | Katakana Kiril Latin Yunanca Çince (basitleştirilmiş Çince) |
| besleme gerilimi limitleri | 18…30 V |
| rezidüel dalgalanma | <= 1200 MV |
| W cinsinden maksimum güç tüketimi | 5 W |
| anahtarın sayısı | 12 |
| sabit anahtarların sayısı | 2 |
| özelleştirilebilir tuş sayısı | 10 |
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | 13 LED 1 alarm cihazı |
| sayfaların sayısı | 200 uygulama sayfası 256 alarm sayfası |
| bellek tipi | Flash |
| bellek kapasitesi | 512 kB |
| entegre bağlantı tipi | Seri bağlantı: dişi RJ45, asenkron aktarim modu (RS232C/RS485)çoklu priz topoloji Güç besleme: çıkarılabilir vidalı terminal bloğu Yazıcı portu: 8 yollu dişi mini DIN |
| gerçek zamanlı saat | PLC gerçek zamanlı saate erişim |
| Seri Uyumluluğu | Modicon Premium Modicon TSX Micro Modicon Momentum Modicon Quantum Modicon M340 Twido |
| ürün montajı | Sıva altı montaj |
| sabitleme modu | 4 yaylı klipsle (1,5 - 6 mm ince panel) |
| ekran malzemesi | Polyester |
| ön malzeme | PPT |
| tuş takımı malzemesi | Polyester |
| İşaretleme | CE |
| Yükseklik | 118 mm |
| Genişlik | 137 mm |
| Derinlik | 79 mm |
| kesim boyutları | 119,6 (+/- 0,5) x 105,2 (+/- 0,4) mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,55 kg |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Dokunmatik ve tuş takımlı küçük panel |
| ekran rengi | Turuncu Kırmızı Yeşil |
| display capacity | Grafik nesneleri (çubuk grafik, düğme, ışık...) En az 5 karakterden oluşan 2 satır Maksimum 33 karakterden oluşan 10 satır |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC |
| besleme | Harici kaynak |
| karşıdan yüklenebilir protokoller | Üçüncü taraf protokoller Modbus Uni-TE |
| Standartlar | IEC 60068-2-27 CSA C22.2 No 14 IEC 60068-2-6 IEC 61131-2 UL 508 |
| Ürün Sertifikaları | UL Sınıf 1 Bölüm 2 ATEX zone 2/22 UL 1604 CSA Sınıf 1 Bölüm 2 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -20…60 °C |
| Bağıl Nem | 0…85 % yoğuşmasız |
| IP koruma derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (arka panel) IP65 'e uygunIEC 60529 (ön panel) |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X ön panel (iç mekan kullanımı) |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| titreşim direnci | +/- 3,5 mm (f= 2…8,45 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1 gn (f= 8,45…150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| elektromanyetik alanlara direnç | 10 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 8,0 cm |
| Package 1 Width | 17,0 cm |
| Package 1 Length | 25,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 707,0 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |