Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iDisplay |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Düz ekran |
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| entegre bağlantı tipi | USB veya RS232C portu VGA veya DVI-D portu |
| cihaz montajı | Sıva altı |
| sağlanan ekipman | 1 kablo 5 m için DVI-D 1 kablo 3 m için VGA |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 19,2…28,8 V |
| W cinsinden güç tüketimi | 40 W |
| Ekran Boyutu | 15 inç |
| ekran tipi | Aktif matris renkli TFT LCD |
| ekran çözünürlüğü | 1024 x 768 pixels XGA |
| ekran rengi | 16777216 renk |
| lüminans | 200 cd/m² |
| arka aydınlatma ömrü | 50000 saat |
| dokunmatik panel | Analog dirençli 35000000 cycles |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan kurulumu |
| Genişlik | 395 mm |
| Yükseklik | 294 mm |
| derinlik | 60 mm |
| Ürün Ağırlığı | 7 kg |
| IP koruma derecesi | Ön panel: IP65 |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X ön panel |
| standartlar | UL 508 ANSI/ISA 12-12-01 Sınıf I bölüm 2 CSA C22.2 No 213 |
| Ürün Sertifikaları | GL cULus |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…50 °C 'e uygunEN 61131-2, UL |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| kirletme derecesi | 2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 20,5 cm |
| Package 1 Width | 43,0 cm |
| Package 1 Length | 53,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 7,984 kg |
| Unit Type of Package 2 | P12 |
| Number of Units in Package 2 | 16 |
| Package 2 Height | 70,0 cm |
| Package 2 Width | 120,0 cm |
| Package 2 Length | 80,0 cm |
| Package 2 Weight | 160,0 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |