Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony GTUX |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Extreme dokunmatik ekran paneli |
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 12 V DC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 10,8…28,8 V |
| W cinsinden güç tüketimi | 12,5 W |
| Kalkış akımı | 30 A |
| Açtırma birimi türü | 1024 x 1024 |
| piksel çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Ekran Boyutu | 12,1 inç |
| en boy oranı | 4:3 |
| ekran tipi | Renkli TFT LCD |
| ekran çözünürlüğü | 1280 x 800 piksel WVGA |
| ekran rengi | 262144 renk |
| lüminans | 1000 cd/m² |
| dokunmatik panel | Tekli dokunmatik analog dirençli |
| soğutmanın tipi | Doğal konveksiyon |
| kesim boyutları | 295 (+ 1/- 0) x 217 (+ 1/- 0) mm |
| Genişlik | 308,5 mm |
| Yükseklik | 230,5 mm |
| Derinlik | 68 mm |
| Ürün Ağırlığı | 3,2 kg |
| IP koruma derecesi | IP66f IP67f Ön panel: Type 4X |
| standartlar | UL 61010 UL 121201 CSA C22.2 No 213 CSA C22.2 No 61010-1 IEC 61132-2 |
| Ürün Sertifikaları | KC CE RCM EAC ATEX zone 2/22 IEC-Ex UL CSA UKCA UKEX |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -30…70 °C 'e uygunIEC 61131-2 |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -30…70 °C |
| kirletme derecesi | 2 |
| çevresel özellik | Korozif gazsız UV dirençli |
| bağıl nem | 10…90 % yoğuşmasız |
| çalışma yüksekliği | 2000 m |
| titreşim direnci | 7 mm sabit genlik[Alan](f =[Alan]5…9 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 19.6 m/s²[Alan](f =[Alan]9…150 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 |
| darbe dayanımı | 392 m/s² 'e uygunIEC 61131-2 |
| elektromanyetik uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 20,000 cm |
| Package 1 Width | 34,000 cm |
| Package 1 Length | 44,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 4,597 kg |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 2 |
| Package 2 Height | 43,000 cm |
| Package 2 Width | 35,500 cm |
| Package 2 Length | 45,000 cm |
| Package 2 Weight | 10,093 kg |
| Unit Type of Package 3 | P12 |
| Number of Units in Package 3 | 10 |
| Package 3 Height | 75,000 cm |
| Package 3 Width | 80,000 cm |
| Package 3 Length | 120,000 cm |
| Package 3 Weight | 65,465 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |