Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LAD9 |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Terminal bloğu |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| Kutup Tanımı | 3P |
| ürün uyumluluğu | LRD3 LRD3..L LR3D3 LC1D40A...D80A |
| bağlantılar - terminaller | EverLink BTR vidalı konnektörler |
| Ürün Ağırlığı | 0,087 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 1,800 cm |
| Package 1 Width | 6,200 cm |
| Package 1 Length | 5,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 86,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 5 |
| Package 2 Height | 6,400 cm |
| Package 2 Width | 7,400 cm |
| Package 2 Length | 13,600 cm |
| Package 2 Weight | 458,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S01 |
| Number of Units in Package 3 | 50 |
| Package 3 Height | 15,000 cm |
| Package 3 Width | 15,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 4,805 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |