Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Düz ekran |
| yatay x dikey görüş açısı | 140 x 115° |
| kontrast oranı | 500:1 |
| Açtırma birimi türü | 2048 x 2048 |
| ekran çözünürlüğü | 1024 x 768 pixels XGA |
| ekran tipi | LED Renkli TFT LCD |
| lüminans | 300 cd/m² |
| dokunmatik panel | Tekli dokunmatik analog dirençli |
| kullanılabilir işlev | Ekranda su ile çalıştır |
| ürün uyumluluğu | Modüler Kutu Bilgisayar |
| Ekran Boyutu | 15 inç |
| en boy oranı | 4:3 |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC güç besleme 100...240 V AC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 18…36 V |
| ekran rengi | 16777216 renk |
| piksel çözünürlüğü | 2048 x 2048 |
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | Durum LED'i |
| Kalkış akımı | 8,9 A |
| cihaz montajı | Sıva altı |
| Genişlik | 390,7 mm |
| Yükseklik | 290 mm |
| Ürün Ağırlığı | 4,2 kg |
| standartlar | Sınıf I bölüm 2 CSA C22.2 No 213 CSA C22.2 No 142 UL 6110-2-201 Sınıf I bölüm 2 ANSI/ISA 12-12-01 |
| kirletme derecesi | 2 |
| ürün sertifikaları | EAC ATEX C-Tick IEC-Ex Marine GL Bridge CE |
| çalışma yüksekliği | 2000 m |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…55 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 23,100 cm |
| Package 1 Width | 61,800 cm |
| Package 1 Length | 74,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 6,970 kg |
| Unit Type of Package 2 | P12 |
| Number of Units in Package 2 | 5 |
| Package 2 Height | 105,000 cm |
| Package 2 Width | 80,000 cm |
| Package 2 Length | 120,000 cm |
| Package 2 Weight | 70,000 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |