Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Grubu | Modüler BOX PC temel Optimize edilmiş |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Modüler kutu bilgisayar |
| Seri Uyumluluğu | IDisplay Modüler Ekran HMIDM |
| aksesuar / ayrı parça varış noktası | PC panel üzerinde HMIDM modular display |
| yazılım paketi | Node-RED and system nodes restore IIoT Wiring Operating System Restore McAfee white listing installer Siber güvenlik license not included EcoStruxture secure connect advisor Yıllık abonelik Siber güvenlik license not included EcoStruxure Operator Terminal Expert run time HMI license not included EcoStruxure machine SCADA expert run time HMI/SCADA on configured offer only EcoStruxure augmented operator advisor Sunucu augmented operator license not included |
| Montaj Konumu | Kitap montajı Yassı montaj Duvar montajı |
| bellek açıklaması | 4 GB RAM DDR3 dahili (not expandable) |
| genişleme için mevcut yuva sayısı | 1,0 slot(lar) için mini PCIe |
| ekran çözünürlüğü | 3200 x 2000 pixels 60 Hz'de |
| watchdog zamanlayıcısı | 1…255 ms |
| elektrikli bağlantı | Vida konnektörü, connector type: pin, 1 yol, circuit application: ground - location: alt Konnektör, connector type: SMA, 3 yol - location: üst |
| Siber güvenlikli önyükleme | Güvenli parola önyüklemesi UEFI |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC güç besleme 100...240 V AC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 9,6…28,8 V |
| kontrol tipi | AÇIK/KAPALI düğmesi |
| emprenye materyal | Koruyucu kaplama |
| temel tip | Temel Olarak Optimize Edilmiş |
| slotların sayısı | 1 slot(s) for mini PCI Express full-size with optional interface plate, |
| soğutma tipi | Fansız |
| Kalkış akımı | 2,03 A |
| Genişlik | 187 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,2 kg |
| standartlar | Sınıf A grup 1 IEC 55011 IEC 61000-6-4 IEC 61131-2 FCC kısım 15 UL 60950 |
| kalite etiketleri | CE |
| direktifler | 2004/108/EC - elektromanyetik uyumluluk 2006/95/EC - alçak gerilim yönergesi |
| ürün sertifikaları | CE CULus UL 60950 for IT equipments EAC CCC RCM |
| çalışma yüksekliği | 2000 m 'e uygunIEC 60664-1 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…50 °C (varsayılan olarak) 'e uygunIEC 60068-2-2 0…50 °C Yassı montaj 0…45 °C üzerinde mini PCIe 0…45 °C Yassı montaj üzerinde mini PCIe |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 8,400 cm |
| Package 1 Width | 21,700 cm |
| Package 1 Length | 32,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 1,558 kg |
| Unit Type of Package 2 | S04 |
| Number of Units in Package 2 | 6 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 40,000 cm |
| Package 2 Length | 60,000 cm |
| Package 2 Weight | 10,311 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |