Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony Easy GXU |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Gelişmiş dokunmatik panel |
| Ekran Tipi | LCD dokunmatik ekran |
| ekran rengi | 65536 renk |
| ekran çözünürlüğü | 800 x 480 piksel WVGA |
| Ekran Boyutu | 7 inç |
| arka aydınlatma ömrü | 20000 saat |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC |
| yazılım ürünü | Vijeo Designer Basic yapılandırma yazılımı |
| bellek açıklaması | Dahili, 48 MB için uygulama Dahili DDR, 128 MB Dahili, 128 kB için yedek |
| entegre bağlantı tipi | USB tip mini B COM1 seri bağlantı: 9 yönlü erkek SUB-D konnektör, RS232C protokol COM2 seri bağlantı: 9 yönlü erkek SUB-D konnektör, RS422/RS485 protokol USB tip A Ethernet10/100BASE-TX |
| kesim boyutları | 190 x 135 mm |
| kalite etiketleri | CE |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…50 °C |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| IP koruma derecesi | IP65 (ön panel) |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 9,300 cm |
| Package 1 Width | 17,900 cm |
| Package 1 Length | 25,400 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 821,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S04 |
| Number of Units in Package 2 | 12 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 40,000 cm |
| Package 2 Length | 60,000 cm |
| Package 2 Weight | 10,870 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |