Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony ST6 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Dokunmatik panel ekranı |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
| Ekran Tipi | Renkli TFT LCD |
| ekran rengi | 16 milyon renk |
| ekran çözünürlüğü | 480x272 piksel |
| dokunmatik panel | Tekli dokunmatik analog dirençli |
| arka aydınlatma ömrü | 20000 saatile Beyaz |
| parlaklık | 16 seviye |
| karakter yazı tipi | ASCII ASCII (Avrupa karakterleri) Çince (basitleştirilmiş Çince) Japonca (ANK, Kanji) Katakana Korece Tayvanca (geleneksel Çince) |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC (+/- %20) |
| güç tüketimi | 1,0 W |
| Kalkış akımı | 30 A |
| yerel sinyalleme | Durum LED'i yeşil, sabit için çevrimdışı Durum LED'i yeşil, sabit için çalışıyor Durum LED'i yeşil, yanıp sönen için çalışıyor Durum LED'i yeşil, sönen için beklemede Durum LED'i turuncu, yanıp sönen için yazılım başlatılıyor Durum LED'i kırmızı, sabit için güç besleme (ON) Durum LED'i kırmızı, yanıp sönen için çalışıyor Durum LED'i kırmızı, off için güç besleme (OFF) |
| sayfaların sayısı | 200 uygulama sayfası |
| gerçek zamanlı saat | Dahili 0...50 °C Dahili 10...90 % RH |
| sabitleme modu | Ø 22 mm delik, montaj yeri 1,5 - 6 mm ince panel 'e uygunUL 61010-2-201 Ø 22 mm delik 'e uygunIEC 61131-2 Ø 22 mm delik 'e uygunIEC 61000-6-2 |
| ön malzeme | Plastik |
| İşaretleme | CE |
| kesim boyutları | Ø 22,5 mm |
| Yükseklik | 101,1 mm |
| Genişlik | 140,4 mm |
| Derinlik | 29,8 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,22 kg |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 2 ms |
| Standartlar | IEC 61000-6-4 IEC 61000-6-2 IEC 61131-2 UL 61010-2-201 CSA C22.2 No 61010-2-201 CSA C22.2 No 213 |
| Ürün Sertifikaları | CE UKCA cULus RCM KC CULus Sınıf 1 Bölüm 2 DNV ABS RINA BV |
| direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -20…60 °C |
| bağıl nem | 10…90 % yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| IP koruma derecesi | IP65 'e uygunIEC 61131-2 (ön panel) |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4 ön panel (iç mekan kullanımı) NEMA 13 front panel (in enclosure) |
| darbe dayanımı | 147 m/s² için 11 ms (10 döngü için X, Y, Z yönleri (yakl. 100 dk)) 'e uygunIEC 61131-2 |
| titreşim direnci | +/- 3,5 mm[Alan](f =[Alan]5…9 Hz) 10 döngü için X, Y, Z yönleri (yakl. 100 dk) 'e uygunIEC 61131-2 9,8 m/s²[Alan](f =[Alan]9…150 Hz) |
| elektromanyetik uyumluluk | Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 2 kV (güç portları) conforming to IEC 61000-4-4 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 1 kV (sinyal portları) Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: 6 kV (kontak deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 seviye 3 Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: 8 kV (hava deşarjı) |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 8,700 cm |
| Package 1 Width | 13,700 cm |
| Package 1 Length | 22,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 373,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 9 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 3,942 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |